Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

pa vezala je dva, nego nije mogla tri

 

nije larson bila toliko loša, nego nije navikla da joj se toliko lopti vraća u polje

 

sad mogu

6.1, 6:0, protiv devojčice za koju su (na osnovu 2 odigrana meča ovde) neki predivđali da može daleko

 

elem, jj    :Hail: 

odbrana fantastična, stiže sve živo (opet je brza), i to ne šalje u pola polja nego sve vraća duboke lopte

servira pristojno, reternira duboko, bh paralela savršena

veoma dobra partija, nema šta

 

a napose što mi je drago zbgo matsa što se toliko radovao zbog zemljakinje

msm ok se radovati i devojče je baš simpatično, ali mats nije   :D 

Edited by dùda
Link to comment

Nikakav je mec bio (gledao sam od 5:0 u prvom setu). Jelena koliko mora protiv ovakve protivnice. 

 

Vrhunac gluposti ove Larson je bio kad je udarila reketom mrezu posle drugog uzastopnog smeca. Prvi put je gledam i veoma los utisak ostavlja.

Link to comment

Gledao sam i ja dok sam ručao. Videlo se odmah da će da bude brutalis, pa sam stigao i da završim još neke sitne obaveze.

 

Nije Larson baš tolika nemačica pojma, ali tako treba da se gazi kad si u formi, bez mrljavljenja i mrcvarenja.

Odlično igra Jelena, ali za sad još uvek nije bilo pravog testa. Ali mogla bi daleko...

Link to comment

ne bih se složila da je meč bio loš

bio je loš na momente jer je ova mala larson neiskusna

inače ume da udara i da gradi poen, nego se skenjala jer su joj se uglavnom vraćale duboke lopte

pokušala je i slajsanjem da se izvlači ali je jj dana bila besprekorna

ta glupost sa mrežom na kraju nema veze, tu je već bila totalno demoralisana, meč je bio pri kraju

a i skenjana što verovatno nije ni sanjala da će joj se prethodni smeš uopšte vratiti

Link to comment

Odlično igra Jelena, ali za sad još uvek nije bilo pravog testa. Ali mogla bi daleko...

jeste, jj igra odlično za svoje standarde

ipak, morale bi malo i zvezde da je pogledaju pa da ode daleko

jer, nije lako bez ključnog udarca - forhenda, sa kojim ona nikakvu štetu ne može da napravi, nažalost

 

ed

ali intervju  :lolol:

 

da li ćeš gledati meč potencijalnih protivnica ?

ne, idem kod frizera, manikira, pedikira, ''who cares about tennis, right?''  ... hahaha

koja ludaja

Edited by dùda
Link to comment

Ubi me ovaj fantasy, ne znam gde pre da gledam :isuse:

 

Jelenin deo žreba je teorijski prolazan, tj. ima dosta labilnih. Jedino što je i JJ na tom spisku ^_^
Ali izvodljivo je do polufinala, samo treba proći Kerber (ili malu Belindu, s obzirom na trenutni raspad Andjelike)

Mada i Lusi može da bude zajebana ako se raspuca.

 

Aleksandra je imala baš iskren on court intervju, onako bez mnogo fraziranja i pošteno priznala da se uglavnom Medison pitala.

Link to comment

Opako serviranje Lučićke. Simona je imala povredu ranije i izgleda da nije baš skroz fit. I u Nju Hejvenu je ispala brzo.

 

Venus takodje out.

 

:lol:  Kerber, novi raspad posle brejka prednosti

 

 

edit: imala je 5:2 i mala nije mogla da pogodi ništa

Edited by Garnirung
Link to comment

Ispade i Kerber. Ali kako ju je Bencic oduvala u zavrsnici. Prvo hladn spaokrvno spasila dve vezane set lopte i onda gazenje. Od danas je gotivim :)

 

 

edit: Za Anu i Jelenu je dobro sto su ispale Kerber i Cibuikova, jer ce se sa njima boriti za zavrsni turnir

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...