Jump to content
IGNORED

Стране Лиге 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    41

  • MiddleClass

    20

  • porucnik vasic

    11

  • Bright Billy

    9

PAO dobio 2:1, ali utisak tekme su ludi navijaci domacina koji umalo nisu lincovali igrace OLY. Strasno, jezivo, baklje, rakete, boce, ulazak na teren u zelji da se preci igrac OLY da izvede korner (a sve to pri vodjstvu od 2:0).

Link to comment
Mečevi u grčkom profesionalnom fudbalu suspendovani su na neodređeno vreme, objavila je Super Liga u sredu.

 

Razlog je povećani talas nasilja na fudbalskom terenima, koji je kulminirao neredima na derbiju Panatinaikos – Olimpijakos.

 

Tada su navijači uleteli na teren pred sam kraj meča.

 

Partija „Siriza“ koja je nedavno došla na vlast u ovoj zemlji, odlučila je da stane na put nasilju u fudbalu.

 

„Utakmice u Superligi i u ostalim rangovima profesionalnog fudbala, suspendovane su na neodređeno. Imamu novu vlast, koja želi da reši taj problem i implementira nove zakone“, rekao je predsednik Super Lige Jorgos Borovilos.

Link to comment

PSV-Ajax upravo pocinje, kaze komentator, nikada u istoriji nije bila razlika +14 za jedan tim u ovako ranoj fazi prvenstva.

Na Filips stadionu vatromet i slavlje, raspredeli se "televizori", titula stize posle 7 godina.

Link to comment

Ajax isprasio PSV i bar na jos neko vreme odlozio slavlje titule (i zvanicno), dok je Porto lagano pocistio Sporting 3:0 i dalje zaostaje 4 boda iza Benfike koja je ovo kolo izmasakrirala Estoril sa 6:0.

Link to comment

Sjajno

 

 

B_mvXZVXAAEK_ts.jpg

 

B_msFn9U0AAgKTc.jpg

 

 

Biće više prenosa nego do sada, ali komentatori su veliki problem na Eurospotu, ne znam šta da radimo  s njima

Edited by levi
Link to comment

Sjajno

 

 

B_mvXZVXAAEK_ts.jpg

 

B_msFn9U0AAgKTc.jpg

 

 

 

Biće više prenosa nego do sada, ali komentatori su veliki problem na Eurospotu, ne znam šta da radimo  s njima

Да се човек смрзне. Ја планирам да одгледам пар у Канзасу.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...