Jump to content
IGNORED

Стране Лиге 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    41

  • MiddleClass

    20

  • porucnik vasic

    11

  • Bright Billy

    9

GAE-Ajax, domacin gubio sa 1:0 i onda prelepim golom stigao do 1:1 (volejcina koju u finoj paradi malo dira Silesen, a lopta od jedne pa druge stative zavrsava u mrezi) i onda u 87min golman domacina umesto ispucavanja povratne lopte prima gol zbog "krtice". Muk na maloj simpaticnoj kutiji sibica.

 

A u BEL ligi se Klub Brizu blizi drugi poraz ove sezone u svim takmicenjima, cak od 24.8. Jbt kakav niz su napravili  :Hail:

Link to comment

arena pocela da prenosi prvenstvo argentine. lepo je, za promenu, gledati prvensto u kojem pravi ljubitelji fudbala imaju pare za karte...

 

+1

 

Stadion pun kao oko, plus što vidim da najavljuju 90ak prenosa tokom sezone.

Link to comment

novi sistem takmicenja, 30 klubova u ligi. valjda su konacno presli na jedno prvenstvo godisnje. 

 

http://www.afa.org.ar/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=94&lang=en

 

 

san lorenzo dobio prvu i gazi ka tituli  :kralj:

Има цео топић за Јужну Америку. И цео канал на Јутубеу, таман да лепо пропратимо цео шампионат.

Link to comment

Ja stvarno ne znam da li sam 3 puta u zivotu odgledao celu tekmu bilo ARG bilo BRA prvenstva. Na stranu sto sistem takmicenja ne mogu da pohvatam, pogotovu BRA koji ima jedno 5 prvenstava godisnje.

 

Na stranu latino pipleri, danas se u Holandiji igra Ajax-Tvente. PSV je jos u petak tukao AZ u gostima (sto je jedna od tezih tekmi do kraja kampanje) i sve je izvesnije da ce napokon prekinuti Ajaxov dugogodisnji niz titula.

Ajaxu dakle neophodna pobeda, a Tvente se ionako muci cele sezone, teskom mukom ce izboriti Evropu ove sezone.

Link to comment

Na kraju 4:2, ne tako lagano kao sto rezultat kaze. Na pocetku drugog je Tvente odmah izjednacio na 2:2, ali onda primaju gol na krajnje volseban nacin obzirom da je stoper Ter Avest propustio da izbaci loptu u korner (decko ima tek 17 godina, a par minuta kasnije je dobio po nosu pa je i ubrzo zamenjen).

 

FDBur je igrao bez klasicnog spica, sa Lase Seneom kao ST, ali cim je umesto njega uveo Milika (pozajmljen igrac iz Elite™ :fantom:) igra je ubrzana i Kisna je progledao. Konkrento Milik mu je petom sjajno spustio loptu i vec je 4:2 (e, sad ostaje pitanje da li je Milik hteo da "ustopuje" petom ili bas da da for Kisni). Do kraja je Tvente imao 2 dobre sanse, ali je ipak ostalo 4:2 cime je Ajax zacementirao drugu poziciju i LS.

Link to comment

Ja stvarno ne znam da li sam 3 puta u zivotu odgledao celu tekmu bilo ARG bilo BRA prvenstva. Na stranu sto sistem takmicenja ne mogu da pohvatam, pogotovu BRA koji ima jedno 5 prvenstava godisnje.

 

 

Аргентина је одлична. И игра се за народ.

Link to comment

Nema Brazil 5 prvenstava godišnje. U suštini ih ima i mnogo više ali u klubovi igraju samo 2. Jedno prvenstvo svoje države kao npr kad bi u SAD igrali prvenstvo Kalifornije i onda nacionalno prvenstvo. Ovo je period godine kada se igraju državna prvenstva.

Edited by theanswer
Link to comment

Аргентина је одлична. И игра се за народ.

 

Nek je, onda, narod i gleda :fantom:

Bila je i na SK prosle, ili pretprosle godine, nije mi drzala paznju. 

 

 

Sporting opet kiksnuo, vec osmi X ove sezone,  i uz pobede Benfike i Porta, sad vec se sigurno oprostio od borbe za titulu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...