Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

45 minutes ago, Lancia said:

Znam samo da je Totiju bilo krivo iz danasnje perspektive sto nije imao poverenje u Enriekove ideje i metode rada, stagod to znacilo, to isto mu se ponovilo u Barsi sa Mesijem, ali na njegovu srecu imao je podrsku u Caviju, pa su posle osvojili triplu krunu. I naravno da je bitno ko je bio trener u Barsi, bez obzira na mocan tim, da su ostali on, Pep ili pokojni Vilanova, a ne ona boranija od trenera, imali bi najmanje pet triplih kruna.

Generalno je drkadzija i ne ferma tri tri posto autoritete ali isto tako je top trener. Gaji lep fudbal za oko, sto Junajted ne igra vec duze vreme, imam samo dobre namere, nemoj da se ljutis na mene :)

 

Ma taman posla :)

 

Nego jednostavno nisam impresioniran njegovim trenerskim uratkom do sad. Znam, do mene je.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Jeste sramota ispasti sa ovim timom, od prilično metiljavog Reala (plus su imali veliku prednost, pa jos forsiranje pogrešnog golmana). PSG nije pravljen da igra defanzivni fudbal i to je osnovna greska Poketina. Njima treba neki ultra ofanzivni trener.

Link to comment

Real je sve osim metiljav, a kičma tog kluba je uradila nemoguće sa one 3 vezane LŠ plus jako je neozbiljno otpisivati Anćelotija (iako ja nisam ljubitelj njegovog lika i dela). 
 

Što se tiče Pariza oni imaju problem nekompetitivne lige, u kojoj su se toliko ušećerili da su prošle sezone Lilu prepustili titulu. Mesi je bio totalni promašaj.

Link to comment

Obistinjuje se tacnom stara srpska izreka, Be careful what you wish for :D

 

a sve je pocelo tako sto se na radaru Barse nasli Marquinhos i Verratti, pa proradio petro prkos kod vlasnika PSG-a, na kraju su najebali i jedni i drugi. Neymara realno boli kita, eventualno se isplace pred kamerama i potom ode na neku zurku, Messi sigurno tesko dozivljava zvizduke.

Link to comment

Real nije ni senka one ekipe, iz vremena Ronalda. Sve neke tesne utakmice, gde treba gomila prilika za gol. Plus im na ruku ide sto su Barsa i Atletico nekonzistentni.

Messi im je bio nepotreban.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...