Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

2 minutes ago, John Coltrane said:


Nadam se da nije, mislim valjda neko na OT ima oči - al kod nas je sve moguće . Mada sve se više pominje Ten Hag. 
 

Evo ga i treći sa penala, nešto kao Pančev i Olmeta po sred gola. Nant ih ubi.

Luis Enrike je trener za Junajted, neka Poketinja nek ide u Real. 

Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

10 minutes ago, Lancia said:

Ne trolujem, stvarno mislim da je trener za Junajted.


Kad je vodio Romu bilo mi je muka od njega, sreća pa je brzo otišao. U Barsi je odradio na autopilotu sa all star Xavi, Iniesta, Maskerano, Mesi, Nejmar, Suarez… 


Šta bi on promenio u UTD? 

Link to comment
Just now, John Coltrane said:


Kad je vodio Romu bilo mi je muka od njega, sreća pa je brzo otišao. U Barsi je odradio na autopilotu sa all star Xavi, Iniesta, Maskerano, Mesi, Nejmar, Suarez… 


Šta bi on promenio u UTD? 

U Romi su ga minirali, to je i Totti priznao. Barsu je naucio da igra i kontru a ne samo tiki-taku, plus je utegao odbranu. U reprezentaciji Spanije je napravio smenu generacija, plus dobro igraju, ne brenuje nikoga. Sta bi ti vise?

Link to comment

Sjecamo se svi rasprave sa Primera topika gdje su jedni tvrdili da Mesi van Barse ne bi bio toliko dominantan i da se to vidi kad igra za repku... dok su drugi tvrdili da bi i u svakom drugom klubu bio svjetska klasa i igrao jednako vanzemaljski kao i u Barsi.

 

Evo vidimo ko je bio u pravu :fantom:

Link to comment
13 hours ago, Lancia said:

U Romi su ga minirali, to je i Totti priznao. Barsu je naucio da igra i kontru a ne samo tiki-taku, plus je utegao odbranu. U reprezentaciji Spanije je napravio smenu generacija, plus dobro igraju, ne brenuje nikoga. Sta bi ti vise?

 

Nisu ga valjda minirali već u avgustu kad su ispali od Slovana iz Bratislave?!

 

To leto je otišao Vučinić u Juve, ali su kupljeni Lamela, Pjanić, Stekelenburg, Osvaldo, tim koji je morao da završi iznad 7. mesta koje nije bilo dovoljno za Evropu.

Toti je vladao svlačinoicom, valjda su mu neka klupiranja ili izvodjenja iz igre smetala, ali vidi kako je to rešio Zeman kad je Toti odigrao sve tekme u prvenstvu i zabio 15tak golova, ili ona tamo sezona kad ih je Rudi Garsia odveo do drugog mesta.

 

Ovo za Barsu, jebem li ga, isuviše moćan tim po imenima da bi se još nešto moglo dodati. Možda spuštanje Maskerana na DC mu ide u zaslugu, obzirom da je ovaj igrao doktorski.

 

Ne vidim ga nikako na OT.

 

 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Nisu ga valjda minirali već u avgustu kad su ispali od Slovana iz Bratislave?!

 

To leto je otišao Vučinić u Juve, ali su kupljeni Lamela, Pjanić, Stekelenburg, Osvaldo, tim koji je morao da završi iznad 7. mesta koje nije bilo dovoljno za Evropu.

Toti je vladao svlačinoicom, valjda su mu neka klupiranja ili izvodjenja iz igre smetala, ali vidi kako je to rešio Zeman kad je Toti odigrao sve tekme u prvenstvu i zabio 15tak golova, ili ona tamo sezona kad ih je Rudi Garsia odveo do drugog mesta.

 

Ovo za Barsu, jebem li ga, isuviše moćan tim po imenima da bi se još nešto moglo dodati. Možda spuštanje Maskerana na DC mu ide u zaslugu, obzirom da je ovaj igrao doktorski.

 

Ne vidim ga nikako na OT.

 

 

Znam samo da je Totiju bilo krivo iz danasnje perspektive sto nije imao poverenje u Enriekove ideje i metode rada, stagod to znacilo, to isto mu se ponovilo u Barsi sa Mesijem, ali na njegovu srecu imao je podrsku u Caviju, pa su posle osvojili triplu krunu. I naravno da je bitno ko je bio trener u Barsi, bez obzira na mocan tim, da su ostali on, Pep ili pokojni Vilanova, a ne ona boranija od trenera, imali bi najmanje pet triplih kruna.

Generalno je drkadzija i ne ferma tri tri posto autoritete ali isto tako je top trener. Gaji lep fudbal za oko, sto Junajted ne igra vec duze vreme, imam samo dobre namere, nemoj da se ljutis na mene :)

Link to comment
12 hours ago, MiddleClass said:

Sjecamo se svi rasprave sa Primera topika gdje su jedni tvrdili da Mesi van Barse ne bi bio toliko dominantan i da se to vidi kad igra za repku... dok su drugi tvrdili da bi i u svakom drugom klubu bio svjetska klasa i igrao jednako vanzemaljski kao i u Barsi.

 

Evo vidimo ko je bio u pravu :fantom:

 

Secam se da si ti tvrdio da bi svuda dominirao...

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Secam se da si ti tvrdio da bi svuda dominirao...

Sacekajte kraj sezone, sad ce i Svetsko prvenstvo jos malo, pa cemo videti vredi li uopste cemu :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...