Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Pa šta će im, ako neko nije u finansijskoj buli, oni nisu. Jedino ako ovaj baš hoće da ide da izađe iz sjenke Nejmara i Mesija, mada je on trenutno bolji igrač od njih, prije bih takav rezon očekivao od brazilske sise. 

Link to comment

Pa možemo da pričamo o formi tokom prošlog ljeta, ali je glupo da gledamo jedan turnir, jedan jedini koji je Mesi eto da kažemo odigrao kako valja, to mu je glavna kritika. Nosio je Mbape Francusku do titule svjetskog prvaka. Bolji je jer ima mnogo više sezona ispred sebe, što sigurno neće padati fizički narednih par godina kao ova dvojica, bolji je i kao investicija. 

Link to comment

Izgleda da zeli da ide. Ali dao je i obecane da nece otici bez obestecenja za PSG. 

Zbog toga i ova ponuda Reala. Ne vidim razlog da ponude ovoliku sumu za igraca kome istice ugovor sledece sezone.

Link to comment
10 minutes ago, James Marshall said:

Pa možemo da pričamo o formi tokom prošlog ljeta, ali je glupo da gledamo jedan turnir, jedan jedini koji je Mesi eto da kažemo odigrao kako valja, to mu je glavna kritika. Nosio je Mbape Francusku do titule svjetskog prvaka. Bolji je jer ima mnogo više sezona ispred sebe, što sigurno neće padati fizički narednih par godina kao ova dvojica, bolji je i kao investicija. 

 

bolji je prospekt, to nema sumnje, ali me je nekako razocarao, ocekivao sam vise od njega do sada. videcemo ga sada u nekoj pravoj ligi.

ako se dobro secam pogba i griezmann su bili najbolji u franc represtaciji na sp, a i to je bilo pre tri godine sada vec...

 

 

inace mi nije jasan ovaj potez reala. kao da se boje da ce ih naredno leto odbiti pa ne zele rizikovati i preplacivaju ga. ove pare koje daju za njega ladno mogu ustediti i dovesti i haalanda pored njega za ~120-130 miliona sveukupno a ostatak od ovih 180 bi otislo na platu mbappea. mada sam siguran da im para nece zafaliti ali mi nije logicno.

Edited by 189-
Link to comment
12 hours ago, 189- said:

inace mi nije jasan ovaj potez reala. kao da se boje da ce ih naredno leto odbiti pa ne zele rizikovati i preplacivaju ga. ove pare koje daju za njega ladno mogu ustediti i dovesti i haalanda pored njega za ~120-130 miliona sveukupno a ostatak od ovih 180 bi otislo na platu mbappea. mada sam siguran da im para nece zafaliti ali mi nije logicno.

 

Apsolutno nejasno, pogotovo kad se uzme u obzir sva ona kuknjava oko dugova, Superlige i slicno. Pri tom je Mbape sam rekao da posto-poto hoce u Real i da zbog toga ne produzva sa PSGom, sto sve zajedno znaci da Real ima jacu kartu u ovim pregovorima...i onda na nju odigra 180 miliona :isuse: 

Link to comment

Pa vjerovatno ima neka caka. Leonardo je rekao da je Mbappé dao obecanje da nece otici bez obestecenja iz PSG-a.

 

Real je procjenio da posto Mbappé ne igra za Dortmunt bolje kupiti sada nego platiti vise kasnije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...