Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

On 25.4.2021. at 20:56, levi said:

kakva vizija, dovođenje random Turčina od 35 god da im donese titulu

 

Burak je veoma zahvalan napadač i uopšte nije iz random kategorije. Nije za EPL, Calcio ili La Ligu, ali u Bundesu ili Ligue 1 može da bude skroz upotrebljiv. Dobro se kreće, odlično se otkriva, ume i nogom i glavom, a i sa snagom solidno stoji za svoje godine. Raspolaže i iznenađujućim količinama mozga za 1 profi fudbalera. Slučajno sam ga upoznao u ordinaciji mog porodičnog lekara koji je veliki navijač Bešiktaša, to je bilo 15 minuta visokointelektualne rasprave na temu zdrave ishrane.

Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Burak je odlican napadac, mogao je ranije da napravi solidnu karijeru u nekom dobrom klubu glavnih liga (ovdje mislim na ove to 4 lige). Narocito poslije odlicne sezone u LS 2011. ili 2012. Ali nije htio napustiti Tursku.

Link to comment

Goltijeu ističe ugovor na kraju sezone, ovi sa Arene su pominjali da ga Nica traži što je meni delovalo nadrealno da bi on pristao. Ili da mu "doge" daju novi ugovor ili u neku jaču ligu.

Link to comment

Od Lestera nisam ovoliko navijao da neki klub osvoji titulu.

 

Sledeci ce biti Lajpcig, Levante, Lacio, Linc i Lokomotiva Moskva.

 

Ludogorec da se tera u materinu.

  • Haha 1
Link to comment

 

23 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Jel ovde gol razlika prvi tie breaker ili h2h. Ako je h2h kako stoje, znam da je Lil dobio 1-0 jednu od te dve. 

 

Gol razlika

  • Hvala 1
Link to comment
On 8.5.2021. at 22:37, John Coltrane said:

Goltijeu ističe ugovor na kraju sezone, ovi sa Arene su pominjali da ga Nica traži što je meni delovalo nadrealno da bi on pristao. Ili da mu "doge" daju novi ugovor ili u neku jaču ligu.

Ne prica englenski to je problem.

 

Lille je u dugovima i morace da prodaju dosta igraca da bi smanjili te dugove. Nicu drzi onaj najbogatiji engleski brexiter i imaju dosta ambicija za sledecu sezonu.

Edited by borris_
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...