June 9, 20233 yr Iz cega nastaju pauci? Missim ok iz jaja™, al recimo ti napravis kucu/sobu sve sredis, cisto u fullu, dodjes posle nedelju dana i ono pauci po uglovima... gde su oni bili dok se kuca pravila, kako znaju da se kuca pravila i gde treba da dodju? Wtf ne razumem
June 9, 20233 yr 7 hours ago, Shaq said: Iz cega nastaju pauci? Missim ok iz jaja™, al recimo ti napravis kucu/sobu sve sredis, cisto u fullu, dodjes posle nedelju dana i ono pauci po uglovima... gde su oni bili dok se kuca pravila, kako znaju da se kuca pravila i gde treba da dodju? Wtf ne razumem vise ispod prozora sa spoljne strane i čekaju da završiš sređivanje
November 25, 20232 yr mečkica upoznaje prijatelja patrika po prvi put sa svoje 2 bebe prelepo..... a par godina kasnije, eto je i sa novim leglom, 4 medvedića nestvarno preslatko
January 12, 20251 yr Društvo za zaštitu i proučavanje ptica Srbije traži volontere. : ) VOLONTER/KA ZA TEREN - rad na terenu (poželjno iskustvo u prepoznavanju ptica, sisara) VOLONTER/KA ZA TEREN BEZ ISKUSTVA - postoje obuke za popise ptica i mogućnost rada sa iskusnim terencima VOLONTER/KA AKTIVISTA/KINJA - promotivne aktivnosti, radionicime, pomoć na izletima, akcije čišćenja prirode... VOLONTER/KA ZA KREATIVU - pomoć u pravljenju sadržaja (ilustracije, pisanje teksta, fotografisanje, snimanje...) VOLONTER/KA ZA KANCELARIJU - pomoć u kancelarijskim poslovima (pakovanje, slanje pošiljki...) VOLONTER/KA ZA VOŽNJU - ukoliko je potreban prevoz hrane za ptice, materijala, prevoz na neke terene, itd. DRUGE VOLONTERSKE AKTIVNOSTI - mogu da pomognem u skladu sa vremenom i afinitetima, ili na drugi način u svojoj oblasti rada https://crm.pticesrbije.rs/volonteri
June 21, 20251 yr Author ako imate slab stomak na parazite, ovo je prilicno gadno, ali meni je i pored toga fascinantno.
May 27May 27 igrom slučaja, nedavno sam na groblju videla prelepo mlado stablo ginko bilobe, i dopala mi se simbolika (imajući u vidu njihovu besmrtnost).sudeći po cvetu, reklo bi se da je dečak i sva sreća! jer ženketm smrde za sto medalja, umirala sam svaki put kada sam prolazila pored one u parku kod meteo stanice na putu do faksa. mislim da ima jedna i na bulevaru, ispred etf-a, izbegavati tu stranu u jesen :D
Create an account or sign in to comment