Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

sve do gola, bajern je izgledao sve bolje kako je utakmica odmicala, barselona u drugom poluvremenu nije uspevala da se poveže, a bajern izgledao kao da bi mogla da sevne neka polukontra, pritiskali su sve jače. primili su pomalo naivno onaj gol i tad su kola krenula nizbrdo: iz gola u grešku za novi gol, iz novog gola u otvaranje za kontru kod trećeg... barselona je zasluženo dobila, kao što je i dvomeč nezasluženo već završen. primedbe iz teksta za pepa stoje, ali one su bile jasne i pre meča, bile bi takve sve i da se završilo 0-0. osim što nije tačno da je vizionar i ne tako dobar trener, on je fenomenalan trener - druga stvar je da li se nekome sviđa ili ne sviđa ono što radi. meni je kao gledaocu i ljubitelju fudbala ogavno, ali mrzitelji će mrzeti. barsa ima trojicu od petorice najboljih na svetu, bajern nema nijednog; i jedni i drugi igraju istu igru, samo je barselona zbog igračkog sastava u velikoj prednosti. bilo bi blesavo dovesti gvardiolu koji je doktorirao jedan stil igre i terati ga da iz korena menja da bi se prilagodio najboljem napadu u istoriji fudbala protiv koga će možda zaigrati. sve u svemu™, nekakvi epohalni zaključci posle utakmice su u startu promašeni, nije imalo šta neočekivano i prosvetljujuće da se vidi, osim da mesi, suarez i nejmar pišu istoriju.

Link to comment

Steta za ovu kontru. Navijam za brzi gol.

 

Edit: evo cuo me ex-Romanista

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by John Coltrane
Link to comment

opsajd ko kuca jebiga

 

Meni to nikad nije jasno, kad se aktivirao a kad kažu da je "nova akcija" u pitanju.

 

U svakom slučaju je trebalo Suki da ga zakuca, ali usrao se od Neuera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...