Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Jebeš takvu akciju, na kojoj planeti ima smisla da je svaki pas nova akcija? Formulacija je glupava, ali razumem zašto se u ovakvim slučajevima obično ništa ne svira.

 

A likovima koji skakuću pred golmanom u očiglednom ofsajdu ne bih svirao ofsajd nego bi ih streljao.

:lol:

 

Pa uzeo sam extreman primer... Gledaj da je gotovo kod svakog prekida neko u ofsajdu... I sad, ako ne udari loptu, onda ništa, kao nije uticao na igru... NIje malo sutra...

 

Inače, ja bih za guranja golmana kod kornera i ometanje kretnji u petercu svirao prekid odmah, ali, vidim da je to sad postalo normalno da se radi...

 

I jbg, gotovo ovo, samo pitanje dokle će Barsa ići...

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

@Weenie

 

Pa aktivirao se ako je krenuo prema lopti, tj. izrazio nameru da učestvuje u akciji... A svaki pas je nova akcija...

 

Mislim, meni je to užasno bulja pravilo, i recimo kad je prekid da li igrač koji ode i stane ispred golmana učestvije u akciji, ako ne pokazuje nameru da udari loptu (kad se uputi centaršut, on uđe u gol, recimo, ili ostane da stoji na 5 metara od gola), ali ometa druge igrače u kretnjama ili utiče na njihove kretnje?

delovalo je da suarez kretanjem od lopte sugeriše na neučestvovanje u akciji. bulja pravilo al je jasno.

 

kod kornera uglavnom uz golmana uvek stoji minimum 1 igrač

 

neimar

jbg. šteta za utakmicu

Link to comment

Ne postoji pasivan ofsajd alo!

sta je pasivan ofsajd?

 

 

edit:

neimar...sada prska keksi

Edited by Krampa
Link to comment

Vidim da samo mesec dana kasnim da primetim užasno ružan sleeve tat Krivonogog Pimplera, nije mi jasno kako ga nisam video u prošloj utakmici, nisu valjda nosili duge rukave? :unsure:

Link to comment

Vidim da samo mesec dana kasnim da primetim užasno ružan sleeve tat Krivonogog Pimplera, nije mi jasno kako ga nisam video u prošloj utakmici, nisu valjda nosili duge rukave? :unsure:

pa i ono seljastvo na vratu je kanda novo. ako se ne varam.

Link to comment

Vidim da samo mesec dana kasnim da primetim užasno ružan sleeve tat Krivonogog Pimplera, nije mi jasno kako ga nisam video u prošloj utakmici, nisu valjda nosili duge rukave? :unsure:

 

To htedoh pitati, ali google kaze da je tatto friska.

Link to comment

I ja guglao, većina strana koje o tome pišu su iz sredine Aprila. Relativno friška, ali apsolutno odvratna. Kao dete flomasterom da je naškrabalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...