Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Gece ima losu sezonu, dobro je sto nije poceo sinoc. U ovom trenutku ovo je naj sastav. Da je bar Alabama zdrav bilo bi to bolje, ovako 0-2 realan rez, a ovo je nemoguce da se stigne.

I na 2:0 je dvomec bio gotov bez Alabe i Robena u revansu.

Link to comment

Kada ste već pomenuli Götzea, da li ste primetili da svi igrači BVB koji su ih napustili u poslednje 3-4 godine, nisu opravdali očekivanja. Ni Sahin, ni Kagawa, ni Götze, ni ove sezone Lewandowski. Ne želim da kažem da nemaju mesta u timovima u kojima igraju (doduše, Sahin i Kagawa su se vratili), ali je interesantno kako ni jedan ne igra dovoljno dobro u novoj sredini niti je približno uticajan kao u BVB. Recimo, daleko veći uticaj na igru Chesea ima Diego Costa, nego Lewandowski na igru Bayerna, što je i dokazano, jer Englezi igraju očajno od kako je povređen. Elem, imam utisak da to samo pokazuje koliko je dobar trener Klopp.

Link to comment

Ima, ali da li si očekivao kada je Sahin odlazio u Real da neće uspeti da uđe u širu rotaciju? Plaćen je malo zbog klauzule, ali on je kupljen da bude Modrić pre Modrića. Isto važi i za Kagawu. Ne misliš valjda da ga je Man Utd kupio da bi bio dvadeseti igrač u rotaciji. Götze nije starter u meču sezone, kada su Bayernu povređena tri bitnija igrača od njega.

Link to comment

pa niko nikog ne kupuje da bi bio 20ti igrac.

staznam, ne bih rekao da je klop neki genije, naprosto je gradio igru u odnosu na ono sta ima na raspolaganju.

a kad igrac negde ode, moze da se uklopi a cesto i da se ne uklopi. ne mislim uopste da je lewa fejl, na primer.

Link to comment

Slažem se da Lewandowski ne deluje kao promašaj, ali je opet dao manje od očekivanog, makar za mene. Götze je postigao pogodak u finalu prvenstva sveta, ali i dalje imam utisak da sam očekivao daleko više od njega. Jedan od razloga pada Bayerna je nedostatak pravih zamena za Robbena i Riberyja koji polako prolaze zenit.

Link to comment

Barsa bi isto ovako izgledala sinoc bez Mesija i Suareza. Nema to veze sa adekvatnim zamjenama jer one ne postoje za takve klase od igraca.

Link to comment

Gece je podbacio, od njega se vise očekivalo, piše se da možda napušta tim. Lewa je dobar u odnosu na start sezone, trebalo je malo vremena da se uklopi, sinoć sam negde pročitao da je prvi po broju promašenih prilika u Ls. Iskreno sinoć nisam mnogo očekivao od njega, povredio se pre samo 7 dana i imao 2 lagana treninga.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...