Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Mislim na sezonu kad su Barselonu unakazili na sopstvenom terenu i posle uzeli kup, a prethodno uzeli sve u Švabiji, to je verovatno najveća nesreća koja se Barseloni desila u istoriji, sad verovatno imaju duplo slavlje zbog osvete za ono poniženje.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Jasno je meni na koju sezonu se misli, samo mi se čini da je to sve dobrim delom splet okolnosti, kao i uostalom večerašnja utakmica. Da je Hajnkes takva trenerčina imao bi još neki trofej valjda za 30+ godina karijere, ovako ispade da ima tri titule prvaka i dva kupa (lige) šampiona za otprilike 35+ godina bavljenja trenerskim poslom dok Gvardiola ima pet titula i dve lige šampiona za sedam...

Link to comment

Meni večerašnja utakmica uopšte nije bila nikakav splet okolnosti. 2:0 za Barselonu bi po meni bio nekakav realan rezultat na osnovu viđenog, a onda je Bajernu jedino ostalo da pokuša da nekako uvali gol, ili da ga primi, na žalost (zbog nas gledalaca revanša) su ga primili.

Edited by Anonymous
Link to comment

Ja bih rekao da je tri-nula u priličnoj meri realan rezultat, samo se treba setiti da Bajernu u najmanju ruku fale Riberi i Roben. Samo treba zamisliti Barselonu sa Munirom mesto Mesija i Pedrom mesto Nejmara pa je lako proceniti koliki je to hendikep....

Link to comment

Realan 2:0 haha, osim lopte na koju je Lewa zakasnio Bayern nije niti jednom zaprijetio.

U drugom su usli dobro, povezali redove ali nista prema naprijed nisu napravili.

A imali su prostora, Barcelona je odigrala utakmicu totalno napadacki.

I da je bilo 4:0, prema sansama ne bi bilo nimalo nerealno.

 

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk

Link to comment

Nojer je odbranio bar 2 cista gola i skinuo bar 2 lopte na 25m ispred igraca Barse. Dobro je Bajern prosao.

 

Nojer je ubedljivo najbolji golman na svetu, njega mi je najvise zao.

 

Da su bili kompletni, to bi bila utakmica godine.

 

Ovako, zacudjujuce odlican fudbal u polufinalu LS, s obzirom na to u kojoj je fazi takmicenje.

 

Juve-Real... ako prodje Juve gledacemo bunker kakav bi Murinjo pozeleo, jos gori od Interovog, a ako prodje Real, gledacemo tucu

 

Steta sto Barsa-Bajern nije finale.

Link to comment

Meni je neshvatljivo da je Guardiola sinoc izasao na teren bez ijednog igraca koji moze da probije cuvara 1 na 1, svaku prednost u napadu su pravili iskljucivo kretanjem bez lopte. Jasno je da je nemerljiv hendikep neigranje Robbena pa Riberyja, al majku mu, bar je mogao da proba sa Gotzeom mesto 1 od trojice mrtvaka iz sredine.

Meni se ovo sto Guardiola radu (u) Bayernu ama ič ne dopada, jebes insistiranje na kratkom pasu u situaciji kada se nudi slobodan igrac na boku, ovo je smrt fudbalske logike. Najveci smarac danasnjeg fudbala, i to ubedljivo. Bolje bi prosli sa nekim nemackim cinovnikom™.

Link to comment

Gece ima losu sezonu, dobro je sto nije poceo sinoc. U ovom trenutku ovo je naj sastav. Da je bar Alabama zdrav bilo bi to bolje, ovako 0-2 realan rez, a ovo je nemoguce da se stigne.

Link to comment

Prvo odlicno, kad se razgoropadio Neuer mislio sam da Bayern dobija nekako ovo. U 2/2 bas nista konkretno nisu uradili sem stiskanja presingom na momemte, delovali su meh i pre golova.

Steta sto nisu Bayern i Real 1/1, mogao je da bude bas spektakularan fudbal. Ovako, uzima Barca rutinski, ko sto neko vec rece.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...