Jump to content
IGNORED

Draft PL 14/15


Recommended Posts

Нека небитна менаџерка рутински олупана, да јој не спомињемо име јер није џентлменски. :fantom:

 

За титулу се на бајонет у последњем колу боре Ел Гаучо, Диабо Даз Вилшир и највећи фаворит, неугодни Авер. :isuse:

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    220

  • Прслин

    194

  • Tolaa

    157

  • John Coltrane

    153

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo sam menjao ekipu. Valjda nisam poremetio atmosferu u ekipi pred mec ovonedeljni mali mec za mene, ali veliki za Draft PL. Ducco cuvaj mi mesto u celu slavljenickog stola.

Link to comment

To sa biranjem je vecita tema, ne znam sto jos nismo ustanovili, s obzirom da ulazimo u 4. sezonu. Ja sam i na pocetku sezone predlagao da prosto nagrada za najbolje plasirane bude da prvi biraju sledece sezone (jbg tada nisam mogao znati da cu biti u vrhu na kraju da ne bude da lobiram kako meni odgovara). Druga opcija je da najlosiji prvo biraju sto je po meni bzv jer bivaju nagradjeni za losu sezonu, a svi krecemo od nule. Treca opcija da Tolaa žreba kuci, pa da ne bude opet prepirke mozda najbolje tako i dovidjenja...

Link to comment

mora valjda i uspeh u klasiku da se nagradi, posebno ako je taj koji je razbio klasik isti onaj koji je poslednji letos birao u draftu a nije ni učestvovao u lažnom™ draftu zimus :fantom:

Link to comment

Nemam nista protiv i da Klasik bude orjentir. Bilo bi dobro da se uskoro otvori nova tema i da pocne sa glasanjem da odlucimo sta i kako. Nadam se samo da ljudi nece odlucivati prema svom plasmanu ove sezone vec ce gledati dugorocni interes, a to je da ubacimo dodatnu drazu u takmicenje, izmedju ostalog i zato da oni koji izgube sansu za titulom ili visokim plasmanom i dalje imaju volju da igraju i poprave svoje mesto zarad boljeg izbora sledece sezone. Svako mesto se racuna  :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...