Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Draft PL 14/15

Featured Replies

  • Author

Нека небитна менаџерка рутински олупана, да јој не спомињемо име јер није џентлменски. :fantom:

 

За титулу се на бајонет у последњем колу боре Ел Гаучо, Диабо Даз Вилшир и највећи фаворит, неугодни Авер. :isuse:

  • Replies 1.4k
  • Views 65.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bogme Aver otpao, krtesi of Pantelia  :fantom:

Jel uticem ja na nekoga/nesto? Da znam koliko da se zajebavam u poslednjem kolu

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ja sa Panteliom, Praslin sa San Epifaniom, bod razlike. Tako da mozes da se zajebavas ;)

El ima ispadanje ovde? :isuse:

 

U klasiku 4. u H2H poslednji. Average me par puta dobio :isuse:

Malo sam menjao ekipu. Valjda nisam poremetio atmosferu u ekipi pred mec ovonedeljni mali mec za mene, ali veliki za Draft PL. Ducco cuvaj mi mesto u celu slavljenickog stola.

Ako treba i bioskop cu da ti sagradim :)

 

Edit: nadam se da si Pappisa metnuo u 11 :P

Edited by ducca

Koji je sistem biranja za sledecu sezonu Drafta? Sta se gleda?

Ko se prvi prijavi....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...I call shotgun!!![emoji41]

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ja ću verovatno da preskočim sledeću sezonu, ide mi pravosudni™.. :fantom: Jedino ako vam bude falio 1..

To sa biranjem je vecita tema, ne znam sto jos nismo ustanovili, s obzirom da ulazimo u 4. sezonu. Ja sam i na pocetku sezone predlagao da prosto nagrada za najbolje plasirane bude da prvi biraju sledece sezone (jbg tada nisam mogao znati da cu biti u vrhu na kraju da ne bude da lobiram kako meni odgovara). Druga opcija je da najlosiji prvo biraju sto je po meni bzv jer bivaju nagradjeni za losu sezonu, a svi krecemo od nule. Treca opcija da Tolaa žreba kuci, pa da ne bude opet prepirke mozda najbolje tako i dovidjenja...

mora valjda i uspeh u klasiku da se nagradi, posebno ako je taj koji je razbio klasik isti onaj koji je poslednji letos birao u draftu a nije ni učestvovao u lažnom™ draftu zimus :fantom:

Nemam nista protiv i da Klasik bude orjentir. Bilo bi dobro da se uskoro otvori nova tema i da pocne sa glasanjem da odlucimo sta i kako. Nadam se samo da ljudi nece odlucivati prema svom plasmanu ove sezone vec ce gledati dugorocni interes, a to je da ubacimo dodatnu drazu u takmicenje, izmedju ostalog i zato da oni koji izgube sansu za titulom ili visokim plasmanom i dalje imaju volju da igraju i poprave svoje mesto zarad boljeg izbora sledece sezone. Svako mesto se racuna  :fantom:

Ja sam za NBA sistem :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lutrija?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.