Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Трип, Дринквотер, де Јонг... CSI Premer League ће открити и твој тим када већ нећеш сам да га откријеш. ;)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvo kolo je duplo zbog Superkupa Evrope, ne zbog Cerija™

De Jong je krenuo jako© u pri sizonu. Stvarno ima finih resenja na sredini za ~7m

Link to comment

Што се старта тиче, бедак је практично загарантован ако не погодиш капитена. Пошто обично због Черити шилда у првом колу два тима имају дупле ираче ја себи обећам да ћу да наместим тим за друго коло и да нећу да се нервирам када пукнем то прво. Тако сам прошле игнорисао Бентекеа и Јунајтед, чак сам и пар милиона оставио у штеку а онда полудео због очекиваног пораза и одмах искористио дивљу карту. :facepalm:

 

Тим ти је одличан - осим Марковића. За те паре Де Јонг из Њукасла и остаје ти 0.5, замениш Хауарда који има катастрофалан распоред са голманом од 4.5 који се ротира са Беговићем, ту добијеш још 1м а онда за тих 1.5 или апгредујеш Шоукроса на ФЛуиса да би избегао дуплирање Стоукове одбране или уместо Ремија узмеш Бонија, на пример или ако хоћеш Ливерпул онда неког јефтиног трећег нападача а у средини уместо Матића узмеш Стерлинга или Лалану.

 

:thumbsup:

 

Lazar mi je prvi pik za promenu, sacekacu verovatno 1-2 prijateljske, mozda zablista, al verovatno ide vani.

 

Ove godine valjda nema duplih kola na startu, sve regularno.

Link to comment

Kerol neće igrati 4 meseca.

 

Martinez najavio 3-4 pojačanja u narednim danima; nije da mi se uzima bilo ko iz Evertona, ali eto.

 

šta se očekuje od Bohana™ u Stouku? gde će da igra, šta će da radi?

Link to comment

Знам за доста играча који су у Премијер лигу стигли са брдом голова постигнутим у Холандији па су трсли, али не знам ни за једног који је трснуо у Холандији па се прославио у Енглеској.

 

Мислим да је доведен због промене имиџа, као пре је било Пјулис рекао Делапу да из аута гађа Крауча, а сада Хјуз доводи клинца™ из Барсе.

 

@tsva

Десет играча који ће у првом колу - ако заиграју - дебитовати за нове клубове? Храбро.

Edited by Прслин
Link to comment

.5 u banci garantuje da ću do večeras da promenim 5-7 igrača.

 

zamenio tačno 8 od jutros :0.6:

jebo fantazija i ko ga stvori, odjavljujem se do početka sezone.

Link to comment

Десет играча који ће у првом колу - ако заиграју - дебитовати за нове клубове? Храбро.

 

 

bilo bi da je konacna selekcija al ima jos da se menja. Jos barem 2 igraca Celzija moramm negde da metnem. Pocetak sezone im je prelagan.

Link to comment

Radna verzija br. 186:

 

 

                                                          Speroni

 

                        Ward - Rio Ferdinand (ili Clint Hill) - Shaw - Koscielny

 

                            Hazard - Yaya Toure - Sigurdsson - Puncheon

 

                                              Van Persie - Dzeko

 

 

Klupa: Myhill, Collins, Ward-Prowse, Jelavic

Link to comment

:) zapamtio za ubuduce.

 

Ne diram Arsenal, nesto nemam poverenja u Vengerov start. On ce opet da kupi glavnog igraca 31. avgusta posle 2 poraza i jedne neresene.

 

Meni je Schurrle tiha patnja, probacu da izmozgam nesto da bi njega ubacio, mada nije ni priblizno siguran kao starter.

Edited by pantelia
Link to comment

Kerol neće igrati 4 meseca.

 

Martinez najavio 3-4 pojačanja u narednim danima; nije da mi se uzima bilo ko iz Evertona, ali eto.

 

šta se očekuje od Bohana™ u Stouku? gde će da igra, šta će da radi?

 

Sumnjam da ce biti bitno, Bohan je bivsi igrac. Mozda bi me privukao ako kojim slucajem bude 5.5 pa da ga stavim za treceg napadaca i igram s petoricom u sredini, ali sanse za to su ravne nuli. Eto na sta sam sve spreman da se resim ovog nesretnog Girouda...

Edited by Calavera
Link to comment

A uzmi Mame Biram. Ja sam od njega odustao kada sam u biografiji pročitao da je nestao pet dana pred venčanje, kada ga je kum - Pape Biram odveo na neko momačko u Norvešku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...