Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

ne radi kao kinezi, koji bukvalno sve ukradu, pokradu, iskorpiraju, i prodaju pod istim imenom, dreambox, vu, gigablue, pa ti gledaj šta si kupio, neka se makar nazovu dreembox, ili tako nešto, a ne ovako flagrantno

Link to comment

Svi kopiraju i svi kradu, neki to rade suptilnije, neki manje suptilno, neki uspešnije, drugi manje uspešno. Oni uspešniji, i pametniji, vremenom evoluiraju u inovativne kompanije, kao što su Huawei i Xiaomi, iako je nesuptilno kopiranje i dalje često prisutno kod njih. Vremenom se, uglavnom, i ružna prošlost zaboravi, kao što se već zaboravlja recimo Samsungu i kao što se danas niko ni ne seća da je većina japanskih giganata elektronske industrije počelo kao ovi danas prokleti Kinezi

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Kog Kineza Androida da uzmem za do 150 evra? Od funkcija mi trebaju telefon, SMS, web, email, Viber, nemam nameru da fotografišem, slušam klipove, snimam filmove. Hardverski prioritet je dovoljno memorije i dobra baterija, tim redosledom...

Link to comment

Moga... sad bi trebao da je oko 100-130

zavisi i koju velicinu trazis. do 5incha ili preko. Redmi4 je 5

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ako je 5.5 onda  Xiaomi mi a1. 4gb rama i 64 interne memorije će uraditi posao.

Ako je 6 inča onda Redmi 5 plus.

Edited by desboj
Link to comment

Da skratimo priču, Ćaomi(ili Šaomi?) zakon 😁

Kupih pre godiinu i kusur Redmi 3s kao zamenu dok soni ne dođe sa popravke, jedno vreme sam potajno želeo da rikne kako bi se vratio na sonišu, ali sad je blago reći da sam oduševljen manjkom bagova, trajanjem baterije i generalno celim telefonom..  čak i miui šminka preko androida lepo izgleda a ni ne baguje. Jedine "zamerke" na ovaj model su svakonedeljno skidanje giga i kusur nečega što ne zauzima ekstra prostor na fonu, i mali plastični delovi pored metalnog poklopca koji mu ne daju baš 100% fensi izgled.

Link to comment

Meni sitigao rn4X iz Winwin-a za 1 dinar.  Uzeto preko MTS-a, u okviru postpaida tarife Omorika1, za 1 din i mesečnu pretplatu od 1999 dinara (besplatni pozivi prema svim mrežama + 3GB Net-a + 100min u okviru m.tel mreže).

 

Prezavodovoljan sam. Osim kamere koja je prosečna sa poznatim problemima slikanja u lošim uslovima sve ostalo je daleko iznad očekivanja.

Link to comment

Samo da prijavim da sam resio ekran, 45 evra. Osim toga, lik iz servisa mi je rekao da nemam Redmi note 4 koji sam narucio i platio nego 4x, nesto jeftiniju varijantu. Pre x meseci naruceno kod onog iz Bg sto ste ga svi ovde preporucivali sa KP i sto ima mali milion pozitivnih ocena. Nije neki preveliki zajeb ali ipak je peder i jebo mu ja pas mater bas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...