Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ivanovic je povredjen i nece biti u sastavu neka 2 meseca

 

Verovatno su zato doveli Cooka, da ne ostanu samo sa Capinom koji se vraca nakon povrede ledja

 

Nisam znao za povredu Ivanovića. Mogli su da se krpe sa Raynoldsom, ali su izabrali Cooka. S obzirom da je Miško menadžer i Cooku i Ivanoviću, vrlo je realno da je to ipak zakrpa, ali odaju utisak da su vrlo ambiciozni.

Link to comment

Naravno da ce biti koristan, ne mislim bukvalno. Al imaju tu Capina, pa onog drugog crnca (jel on kec ili dvojka?)... Al dobro on je tu kao dopuna za dva meseca. I sam taj potez uprave Buducnosti pokazuje njihovu ozbiljnost. Nece da rizikuju i cekaju da se Ivanovic vrati, vec potpisu iskusnog igraca na tih 2 meseca.

 

A da je mator, mator je :) I plus, jos kao mlad, dok je redovno gubio na nasim terenima, stalno se nesto zalio, te mu smeta dim u hali, te ovo, te ono... Mogu da ga zamislim sad u 33oj :D

Link to comment

fali mu to sto su nba utakmice postale negledjive zbog istog. u redu je ako se zadrze na pregledima suteva na isteku cetvrtina, sve preko toga je proseravanje. 

Link to comment

fali mu to sto su nba utakmice postale negledjive zbog istog. u redu je ako se zadrze na pregledima suteva na isteku cetvrtina, sve preko toga je proseravanje. 

 

A jebi ga ako su postale negledljive zbog tri ii cetiri prekinute situacije na utakmici.

Link to comment

vjeruj mi da jesu. poslednja dva minuta znaju da traju po pola sata. uz to, instant replayom ne moze da se ispravi odluka da li je prekrsaj ili nije, vec samo ciji je aut, istek vremena, sut za 3 ili 2, pa je bilo potpuno bizarnih situacija kad sudije vide svoju gresku, a ne mogu da je isprave ili donose neke alibi presude.

 

mislim da bi bar 90% zagovornika replaya radije izabralo da se potpuno ukine, nego da ostane u ovom boliku.

Link to comment

vjeruj mi da jesu. poslednja dva minuta znaju da traju po pola sata. uz to, instant replayom ne moze da se ispravi odluka da li je prekrsaj ili nije, vec samo ciji je aut, istek vremena, sut za 3 ili 2, pa je bilo potpuno bizarnih situacija kad sudije vide svoju gresku, a ne mogu da je isprave ili donose neke alibi presude.

 

mislim da bi bar 90% zagovornika replaya radije izabralo da se potpuno ukine, nego da ostane u ovom boliku.

 

Dogodio mi se cudan fenomen, krenuo sam da ti odgovorim na ovo i onda skapiram o cemu se raspravljamo i na sta gubim vreme. :lolol: Jebes instant replay, kao da je bitno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...