Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbg Timmy, uvek mozes da smanjis ton. Ovo je dobro zbog svih nas koji smo godinama jurili razne budjave strimove, sad malo na miru da se gleda, a za komentatore se covek navikne, ako se moze uz dendu, straju, nedeljka i druge, ove na sk cemo jos lakse da svarimo

Link to comment

Ja imam SBB tj. Sport klubove i naravno da se radujem. Samo iznosim jednu manu SK.. A ne mogu da gledam basket sa smanjenim tonom.

 

 

edit: A samo mi reci jesi nekad gledan na npr. SK4 Galatasaraj-Alba ili tako neke levilje timove? Pa ti ljudi veze sa kosarkom nemaju. I na to se ne moze navici.

Edited by Timmy
Link to comment

jbg imam samo tri kanala SK, necu sigurno moci da gledam sve ali one glavne utakmice sigurno. I nisu bas komenttori sa SK toliko losi, mozda je veci problem navici se na nekoga ko nije Sarenac ili Edin

Link to comment

Ja ne kapiram fascinaciju Edinom (slušao sam samo kako komentariše, bez podcasta ili šta već piše) al vi se bolje razumete u basket pa vam verujem.. :fantom: A isto tako ne kapiram šta hvali™ SK-u po pitanju većine komentatora..

 

@joe

 

Možda naprave neki SK tenis, imaju toliko materijala da naprave posebne kanale

Link to comment

A ima 5 SK-ova. Samo je EL tu i tamo ispaštala, ali su i tu ok selekciju pravili u nevreme tenisa i motora.

 

Ima SK1, SK2, SK3, SKHD, SK4, SK5 i SK6. To je 7 različitih kanala plus golf, što reče katamaran. Već se dešavalo par puta da na golfu ide nešto što nije golf. Sve u svemu, nadam se da će naći mesta za sve.

Link to comment

Ovo pljuckanje po tenisu je postalo opšte mjesto, a istina je da je tenis zahvalan sport za sportsku televiziju jer popunjava mrtve termine poput ponedeljka. Vikendom je uvijek bio poslednja rupa na svirali. Logičnije bi bilo da se termini oslobode tako što će se bataliti neka od milion fudbalskih liga zanimljivim samo pasioniranim kladioničarima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...