Jump to content
IGNORED

Google street view


salerokada

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    15

  • Singer

    9

  • aram

    8

  • Delija67

    7

svi pisaju na sve strane!vise se niko ni ne sklanja nego samo okrenu ledja onima paralelno a svima ostalimo bocno ili sa strane seva pogled na sve strane :puke: ..pored puteva,pijaca,gde god se okrenem vidim ljude koji pisaju.. uzas,uzas!!! :puke:  :ph34r:

 

 

Mc_Public_Urination.png

 

 

 

Za one koji žele da znaju više...

Link to comment

što danas fino gubim vreme lutajući google mapama... bio sam da vidim južnu francusku i neka mesta tj. seoca koja nikada neću videti a koja su stvarno kao iz bajke. ne znam ni imena, vidim iz satelita da ima maks 10 kuća i spičim se dole. neverovatno da je 90% sve street view.

 

posle sam bio u hrvatskoj, da vidim gde smo to imali kuću na moru i kako to izgleda. onda sam provalio da je i dobar deo hrvatske pod street view-om. bosna ne, srbija nešto mlitavo i nesređeno.

 

sad ću da idem da gledam prosečna mala mesta u evropi...

 

google maps, obiđi svet dok foliraš da radiš :thumbsup:

Link to comment

što danas fino gubim vreme lutajući google mapama... bio sam da vidim južnu francusku i neka mesta tj. seoca koja nikada neću videti a koja su stvarno kao iz bajke. ne znam ni imena, vidim iz satelita da ima maks 10 kuća i spičim se dole. neverovatno da je 90% sve street view.

 

posle sam bio u hrvatskoj, da vidim gde smo to imali kuću na moru i kako to izgleda. onda sam provalio da je i dobar deo hrvatske pod street view-om. bosna ne, srbija nešto mlitavo i nesređeno.

 

sad ću da idem da gledam prosečna mala mesta u evropi...

 

google maps, obiđi svet dok foliraš da radiš :thumbsup:

 

I ti bi da radiš pod Pt 2.0?  Da, sve dok te ne oleši.

Link to comment

Srbija gde, koji deo si video sa Street View-om?

 

Kad se pojavi, trebalo bi da budu samo Bg, Ns i Ni...

 

Pa gledao sam Beograd mada nije smooth kao što su ostala mesta. Ono sferno kad hoćeš da rotiraš tu ili zasecka ili ne dozvoljava. Ne možes da recimo lutaš ulicama.

Inspirisan ranije postavljenom slikom staaarog Vračara krenuo sam odatle, deo oko Kalenić pijace. Nisam mnogo lutao jer mi nije interesantno...

 

I ti bi da radiš pod Pt 2.0?  Da, sve dok te ne oleši.

 

Ne pod, što ne bi moglo "sa"

Link to comment

Pa gledao sam Beograd mada nije smooth kao što su ostala mesta. Ono sferno kad hoćeš da rotiraš tu ili zasecka ili ne dozvoljava. Ne možes da recimo lutaš ulicama.

 

 

ajmo osamsto petstoti put, to nije Street View nego Google Sphere, to snimaju sami građani, kao što i piše veoma jasnim slovima u uglu ekrana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...