Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne govorim za njega konkretno, nego vise to sto smo postali klub koji se pickara sa strancima na redovnom nivou. Od zadnjih 6 stranaca, 1 je oteran prerano da bi ista konkretno bilo receno protiv njega, i 1 nas velica u nebesa, ostali su popljuvani i to javno od strane Debelog.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma jebe se amerima za pickaranje, evroligu, ugled, njih zanimaju samo novci, a, koliko znam, u partizanu ih redovno dobijaju za razliku od saigraca.

 

cim su pokusali da dovedu pika prve runde 2012. godine, znaci da moze da se ocekuje neko pristojno pojacanje.

Edited by Timmi
Link to comment

Ma realno dobrim nasim Amerikancima nikad nista nije kasnilo ...  Sa Kinzijem je ispao problem oko te povrede(lecenja) a sa Gordonom i nisu bili previse zadovoljni pa su raskinuli ranije , sve u svemu sve je to zavrseno bez veceg cimanja sa menadzerima (ni je bas sve istina sto se provlaci kroz stampu i sta debeli prica) . Ja sam presrecan zbog ove vesti (da se trazi ozbiljan igrac), jer me je najveca panika hvatala za to mesto plejmekera ...

 

edit: Ovo sam kucao pre Timijevog posta , da ne ispadne da ponavljam njegove reci ... :)

Edited by Geo
Link to comment

Samo da Tepic iskoristi onu pamet i shvati da treba sad sto gore da igra na kecu, nebili ovi shvatili da mora da se kupi crnac.

 

A i onaj Gagic konj garant razvaljuje na cetvorci :mad:

Link to comment

Samo da Tepic iskoristi onu pamet i shvati da treba sad sto gore da igra na kecu, nebili ovi shvatili da mora da se kupi crnac.

 

A i onaj Gagic konj garant razvaljuje na cetvorci :mad:

 

 

Zato je Luka car - skontao je kakva je situacija na pripremama i namerno se raspada :D

 

 

Gagić na pripremama ima ukupno 10 minuta ne četvorci, igraće on samo centra.

Link to comment

Pa prosle godine videli kako je Bogdan ispao glup i u prvoj tekmi bez Lea, natrpao 30 poena. I Svinja shvatila da mu ne treba plej... Bolje ovako, pravi se da znas sto manje dok se jos mogu kupiti igraci.

Link to comment

Ako se ja dobro sećam ovog Cunninghama, dobar atleta, korektan šuter (ne više od toga), ali mi se čini da je SG, a ne PG. Imao je dosta loptu u rukama na koledžu, ali sem jednostavnog p&r zbog brzog prvog koraka nije se previše isticao organizacijom. Dobar je bio i u odbrani da preseče pas, slab u odbrani prodora. Sem što je član agencije koja sarađuje sa Miškom u NBA, rekao bih da je insajderska laž, ali ovako.

 

Mada vidim da je u razvojnoj imao prošle godine 5 asistencija u proseku. Nije se on naigrao u NBA u prethodne dve godine i bilo je jasno da će mu druge dve godine neće postati garantovane.

 

Ima još dosta solidnih igrača na tržištu na svim pozicijama, makar za ovaj nivo koji nije evropski vrh, a tek će ih i biti kada se završi predsezona u NBA. Imaće šta da se pokupi.

Link to comment

Један на РСБу написа овако:

Уколико не добију финансијски добре понуде Мачван и Бо Македонски не би имали ништа против да одиграју ову сезону у Партизану. Знам да вам звучи нереално, али стојим иза ове информације.

Link to comment

Један на РСБу написа овако:

Уколико не добију финансијски добре понуде Мачван и Бо Македонски не би имали ништа против да одиграју ову сезону у Партизану. Знам да вам звучи нереално, али стојим иза ове информације.

 

Glavom i bradom stoji "jedan na rsb-u"  :lolol:

Edited by theanswer
Link to comment

Па није неки тутумрак, да јесте не бих пренео. Ал није то битно, него ја имам утисак да то уопште није неки нереалан фазон. Без зезања.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...