Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako ne dobije ugovor u nba, opet će igrati kod nas jer ga evropa ne interesuje. samo partizan :)

 

Nema on neke šanse da dobije taj nba ugovor,bar ne neki garantovani,što verujem da ga interesuje. Mada iskreno ovo je i prvi put da čujem za tako neku opciju. Ono što sam ja čuo je da se pominjala neka Kina,za koju on i nije nešto preterano zainteresovan jer ga pare nešto i ne interesuju da bi putovao sad tamo. Ali koliko čujem i nije nešto preterano zainteresovan da sluša Duletova predavanja posle i pre treninga od po 3 sata,da trenira u 7 ujutru itd. Sa druge strane Vujošević takođe nezainteresovan da mu daje neki specijalan status.

Edited by theanswer
Link to comment

Gledao na preskok, zbog neocekivanog ludila na Lester - Man Utd. Glavni utisak mi je da ce se ponovo rabiti 1-3-1 do besvesti. Muric natrpao u poslednjih pet minuta skoro sve, Dalo prodao 3 lopte iz 4 napada u kojima sam ga gledao. Od Marinkovica sam video samo trojku 3 sekunde pre kraja. DV hteo da padne u nesvest kad je Gagic dao neprecizan pas u drugom minutu (kamera ga kadrirala dobrih 10 sekundi). Sve u svemu, ne narocito veselo.

Link to comment

Gledao na preskok, zbog neocekivanog ludila na Lester - Man Utd. Glavni utisak mi je da ce se ponovo rabiti 1-3-1 do besvesti. Muric natrpao u poslednjih pet minuta skoro sve, Dalo prodao 3 lopte iz 4 napada u kojima sam ga gledao. Od Marinkovica sam video samo trojku 3 sekunde pre kraja. DV hteo da padne u nesvest kad je Gagic dao neprecizan pas u drugom minutu (kamera ga kadrirala dobrih 10 sekundi). Sve u svemu, ne narocito veselo.

 

šta li je to vujošević video kod ovoga dečka? neki savršeno izrežirani youtube?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Jel gledao ko danasnji poraz? Gagic opet najbolji, zatim Muric i Marinkovic. Mali pruza odlicne partije u kontinuitetu sto raduje u ovim crnim vremenima.

 

Gagula baš dobar. Imao je jedan pas za Murića, jedno 4 metra je bacio loptu iznad Eda a bez ikakvog pritiska, Dule ga je imao ubiti. Imao je i jedan faul u zadnjoj sekundi četvrtine pri šutu za tri, da se naježiš.

Ali osim te dve nebuloze, jako dobar. Dva ili tri faul koša dao, drugo poluvreme su počeli da skupljaju u reket maksimalno, svaki put kada primi loptu, centri Asvela su ga čuvali na primanje lopte uz obilatu pomoć saigrača. Na niskom postu gotovo sve rešio.

 

Murić kao da je drugu sezonu tu, jako dobro i lako se uklopio. Dao je tri trojke, imao dve vrhunske blokade, jedan brutalan čejsdaun u kontri. 

 

Marinković 13 poena, rekao bih za 15ak minuta. Konstantna kretnja kroz blokove, bez lopte, nuđenje. Istrčao i dve kontre, jedan faul koš, dosta je brz. Nadam se da će uzeti svaki sekund Andriću.

 

Ostali apsolutna nula, možda 20ak poena svi zajedno. Luka Muka tragikomičan, ajde ne očekujem odbranu i skok, ali da bar nabode koji šut... Imao je nekih 10-1 iz igre.

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Ostali apsolutna nula, možda 20ak poena svi zajedno. Luka Muka tragikomičan, ajde ne očekujem odbranu i skok, ali da bar nabode koji šut... Imao je nekih 10-1 iz igre.

 

Bila bi zaista poetska pravda™ da ga potpišete.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...