Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

aj sto timmy propusta ironiju, ali zar i ti? :D

kakav crni djuro ostojic  :isuse:  milutinov ima daleko veci potencijal od toga

 

Ajd da se malo vratimo na kosarkaske teme, pa makar i na silu. Iako me je mrzelo da listam topik unazad cenim da se o Milutinovu pisalo i pisalo, pa da se i ja jos jednom zatefterim.

 

Ne mislim da Milutinov ima bog zna kakav potencijal. Ok, decko je korektan, ali mu ozbiljno fali kosarkaska inteligencija, smek pa i zdrava doza sportskog bezobrazluka. Obzirom da ne poseduje nijedan od tri elementa koji velike igrace cine velikim, ostaje mu da uz puno rada ispadne solidan igrac, ali nema nikakve dileme da od toga dalje nece moci. Istini za volju trenutno imamo dva ili tri igraca koje po ovom (pre)strogom kriterijumu smatram igracinama, tako da sam vrlo verovatno i prestrog.

 

Jbg takva su vremena dosla. Kapiram da vecina nas ovde pamti neka bolja vremena te smo pomalo i razmazeni.... pre 20-ak godina Milutinov bi na jedvite jade mogao da bude u petorci prvoligaske ekipe... o periodu ex-SFRJ lige izlisno je pricati, tu bi eventualno bio mahac peskirom i nista vise.

Edited by ManicMiner
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

milutinov ce verovatno otici u nba za neku godinu. ta tema o nasim igracima od pre 20 godina je deprimirajuce dosadna. niti je kosarka ista, niti ta zemlja postoji. a realnost je da on ima potencijal da bude vrhunski centar, kao da ljude non-stop treba podsecati ko sve od visokih danas igra u nba ligi.   :D

Edited by Psihodelija
Link to comment

milutinov ce verovatno otici u nba za neku godinu. ta tema o nasim igracima od pre 20 godina je deprimirajuce dosadna. niti je kosarka ista, niti ta zemlja postoji. a realnost je da on ima potencijal da bude vrhunski centar, kao da ljude non-stop treba podsecati ko sve od visokih danas igra u nba ligi.   :D

 

Pa ako je jedan Rastko Cvetkovic (ej, Rastko Cvetkovic!) bio u NBA, moze svako ko ima 210 :D

 

Lepo je onomad Luk Longli odgovorio na pitanje sta je potrebno da bi se igralo u NBA - da imas caleta i/ili kevu od dva metra.

Link to comment

Prvo, valjda Rastko Cvetkovic i Slavko Vranes nisu cilj, majku mu. Dalje, u NBA dolazi nova generacija centara koja ce dominirati ligom za 5-6 godina, tako da konkurencija nije nimalo naivna. Cak je i jedan Jusuf, koji je bez imalo konkurencije najbolji mladi centar na ovim prostorima, imao tek epizodnu ulogu u ruki sezoni.

 

S druge stane, kosarka je danas drugaciji sport pogotovu za centre, fizicki je teze igrati. Stoga ni poredjenja sa Krletom i Rebracom nisu OK, uz dobar rad nadam se da ce ih Nikola stici jednog dana.

Link to comment

MIlutinovljeva reakcija u 2. utakmici posle povrede, pa i partije u poslednje dve utakmice, posle još jednog krvavljenja u trećoj i uopšte krljanje sa dominantnim centrom evrolige pokazuju da ipak ima neka doza sportskog bezobrazluka i inata u njemu. A i sposobnost da uzme™ i pogodi seriju šuteva u bitnoj utakmici, nije za bacanje u današnje vreme

 

Ako niste zadovoljni kako se razvija, ne bih imao ništa protiv da ga Radonja uzme da napravi el centra

Edited by levi
Link to comment

 

S druge stane, kosarka je danas drugaciji sport pogotovu za centre, fizicki je teze igrati. Stoga ni poredjenja sa Krletom i Rebracom nisu OK, uz dobar rad nadam se da ce ih Nikola stici jednog dana.

pa nije krstic igrao kosarku pre 30 godina, majku mu. stavise, jos je igra.

 

poredjenja ne stoje iz drugih razloga. sa krsticem jer je ovaj superiorniji talenat u svakom segmentu napada, covek je stvarno bio na putu da napravi izuzetnu karijeru do povrede. sa rebracom je po tipu ok poredjenje, ali je rebraca atletski specimen, i u danasnjoj kosarci bi to bio. Milutinov za vrhunsku karijeru mora znacajno da ocvrsne i popravi igru na low postu koja je nepostojeca. onda mozemo da se bacamo na poredjenja.

Link to comment

Nije imao on neke preterane veze sa njegovim dovođenjem, samo je imao insajderske informacije pa ih je prenosio.

Pored insajderskih informacija bila je prica da je direktno umesan u dovodjenje. Navodno mu je odgovaralao da ima ko Pavlovica da hrani loptama. Ako se dobro secam famozna ima1tim je vrtela tu pricu.\

 

I ovo objavljivanje potpisa mi ne lici na insajderisanje (koliko pratim covek uopste nije u tom fazonu) nego na direktnu umesanost u pregovore

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=03&dd=04&nav_id=964353

Edited by katamaran
Link to comment

Pored insajderskih informacija bila je prica da je direktno umesan u dovodjenje. Navodno mu je odgovaralao da ima ko Pavlovica da hrani loptama. Ako se dobro secam famozna ima1tim je vrtela tu pricu.\

 

I ovo objavljivanje potpisa mi ne lici na insajderisanje (koliko pratim covek uopste nije u tom fazonu) nego na direktnu umesanost u pregovore

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=03&dd=04&nav_id=964353

 

Vujošević je rekao da ovaj nema nikakve veze sa tim. E sad.. Ja koliko znam Gašić je zadužen za skauting igrača koji dolaze. 

Link to comment

Znaci mrsavog, niskog beka sutera koji nikad nije bio plejmejker i koji se prestravio kada je video kakve se odbrane ovde igraju, je doveo menadzer igraca koji je bio 6. igrac zvezde u poslednje dve utakmice plej ofa, koje su mozda bile i kljucne za dalju perspektivu kluba?

.

Prati Deauxma-u na tviteru,to mu je jedan veliki +  :fantom:

Edited by Zavrzan
Link to comment

Ja koliko znam Gašić je zadužen za skauting igrača koji dolaze.

nemoj da pišeš ovakve stvari javno, Timmy će da organizuje ekipu sa bejzbolkama, kao onomad za zlog fizioterapeuta

Link to comment

 

Navijači Partizana već sada brinu šta će se u budućnosti dešavati sa klubom odnosno ekipom.

– Kad se završi liga čeka nas veliki posao na svim nivoima u klubu. Finansije su sve lošije. Znate kakvo je stanje u društvu, pa već godinama ne možemo da računamo na pomoć. A svake sezone je teže i teže. Možda ćemo morati da donesemo drastične odluke, jer je evidentno da ovako teško funkcionišemo. Možda odluke budu bile bolne, ali sigurno ćemo ih doneti u interesu kluba, koji je svima nama na prvom mestu i koji želimo da opet krene ka vrhu, jasan je funkcioner crno-belih.

U prevodu, svi sto imaju mogucnosti da igraju za neke iole pristojne pare, oticice iz kluba na kraju sezone ...Ako uspemo makar Murica da zadrzimo, bicu vise nego zadovoljan neminovnim raspadom.

 

edit": Deo tosinog intervjua

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...