Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sigurno je jedino da mi tu kurcobolju necemo gledati u nekom plejofu ... ili ce slusati debelog ili nece docekati novu godinu u bojama naseg kluba ...

Secam se da je samo jednu utakmicu protiv Partizana odigrao dobro, imao je nesto poput 4/4 za trojke. Naravno, bila je nevazna utakmica na pocetku ili sredini sezone. Kasnije se isticao po tome sto ce neumoljivo promasiti svaki vazan sut. Simonovic i on, paucina u medjunozju.

 

Ne znam da li je tacan podatak za 0/26 za tri, ali, sad sam gledao, imao je 19 poena u tom finalu. Ukupno. Na cetiri utakmice.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

koja razlika u perspektivama na dva topika, na zvezdinom ne valja niko ko mozda ima neku slabiju stranu u igri, ovde se raduje i bivsim kosarkasima.

Link to comment

Shvatio je da mu samo ljubav fali da postane kosarkas, pa je odlucio da uplati nekoliko casova :)

Edited by adasevic
Link to comment

Filip Covic... racionalni potrosac lopti, pass first igrac sto nam treba, realno, zatim odgovoran u odbrani, u stanju da pokriva propuste ostalih spoljnih igraca sto nam treba, realno, i povrh svega nenametljiv igrac i duva lepak u svlacionici. 

Link to comment

Izgleda da cete se i vi omrsiti u Radnickom, sad kad propadne...

 

 

Jedino Birčević, nadam se da se ne razmišlja o nekom drugom, da kažem reprezentativcu... 

 

 

Šta se dešava sa onim malim Mikovićem, deluje dosta interesantno, mada je ta priča malo utihnula. Ok da dovedemo njega, ali da mu par na četvorci bude Birča? Previše neiskustva ne jednoj poziciji.

 

 

 

edit: što se tiče Andreje i njegovog raskida, presmešno je pričati o bilo čemu drugom osim o njegovom "nerealnon ugovoru". Videli smo tu situaciju i kod nas par puta, naravno - svaki put je kriv klub, trener...

Link to comment

edit: što se tiče Andreje i njegovog raskida, presmešno je pričati o bilo čemu drugom osim o njegovom "nerealnon ugovoru". Videli smo tu situaciju i kod nas par puta, naravno - svaki put je kriv klub, trener...

Prica o njegovom nerealnom ugovoru se potegla kad decko nije ni igrao niti se trudio da pokaze volju da igra. Ne razumem sta je klub drugo mogao osim da ponudi raskid ugovora takovom igracu? Uostalom gde je igrao te sezone nakon raskida ugovora? Znas i sam nigde, jos na sve to ga ja slucajno sretnem i pitam sta se desava i hoce li potpisati za neki klub do kraja sezone, a on odgovara da ima nekih ponuda i da ce videti...U tim godinama nije bas pametna stvar preskociti jednu sezonu...

Link to comment

Prica o njegovom nerealnom ugovoru se potegla kad decko nije ni igrao niti se trudio da pokaze volju da igra. Ne razumem sta je klub drugo mogao osim da ponudi raskid ugovora takovom igracu? Uostalom gde je igrao te sezone nakon raskida ugovora? Znas i sam nigde, jos na sve to ga ja slucajno sretnem i pitam sta se desava i hoce li potpisati za neki klub do kraja sezone, a on odgovara da ima nekih ponuda i da ce videti...U tim godinama nije bas pametna stvar preskociti jednu sezonu...

 

Ma daj...

 

U sezoni 11/12, kod Karija je odigrao sasvim fino za jednog 21godišnjaka, nekih 10ak poena i 25 minuta po meču, nije propustio nijednu tekmu u sezoni.

 

Onda trener postaje Lazić, a Milutinović od igrača koji je do juče zadovoljavao Karijeve trenerske zahteve, postaje igrač koji se ne zalaže dovoljno kod fakin Lazića pa i onda Vukoičića...  

 

I to ajde da je makar malo igrao, pa da kažeš loše, nego nije igrao ni sekunde jer je bio toliko bezobrazan na treninzima. I sveto preko leta, gde je dobar deo proveo na pripremama reprezentacije kod Dude... Koliko naivno, stvarno me iznenađuješ da braniš takvu Čovićevu očiglednu demagogiju.

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...