Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da. Je l' su bila bacanja na početku pa podbacivanje beše?

 

Nije bilo podbacivanja, lopta sa strane za Oly valjda, to je i kazna za tehničku - bacanja + lopta sa strane.

 

 

Inače, sjajna sezona za celu našu košarku. Partizan na f4, Zvezda finale kupa koraća, Beobanka 1/4 Saporta Kupa (ispala od kasnijeg pobednika Žalgrisa - i osvajača EL sledeće godine).

 

Skoro da nisam propustio nijednu utakmicu te sezone.

 

+1 strašna sezona

 

Ja sam tad bio petlić Beobanke, terali su nas da idemo na te utakmice Saporte, dali nam čegrtaljke, postavili nas na neke stolice uz teren i terali (ovo starije generacije, niko iz kluba) da Franji Arapoviću vičemo "Franjo ustašo" :D Franjo nas samo par puta snimio i namignuo, boleo ga djoka, a i utrpao je dosta poena tada.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

A da, a protiv Olimpijakosa su Partizanu ladno maznuli neke poene. Ne mogu sad da se setim da li su samo oduzeli 2 poen ili su ih čak pripisali Olimpijakosu. I niko nije reagovao. Posle je Toša izjavljivao da namerno nisu hteli da reaguju u toku utakmice, jer su smatrali da će naškoditi ekipi.

 

umesto da daju partizanu, oni su ih dali olimpijakosu. ludilo.

Link to comment

Mrzi me da proveravam, ali mislim da se ta kradja dogodila godinu dana ranije kada su bili prvaci sa Dudom. Tada smo dobili u Pireju, ali ispali kod kuce. Dobili smo pola kosa

Edited by Giggsy
Link to comment

A da, a protiv Olimpijakosa su Partizanu ladno maznuli neke poene. Ne mogu sad da se setim da li su samo oduzeli 2 poen ili su ih čak pripisali Olimpijakosu. I niko nije reagovao. Posle je Toša izjavljivao da namerno nisu hteli da reaguju u toku utakmice, jer su smatrali da će naškoditi ekipi.

 

a sada bi ušli u teren, naboli i sudiju, davili igrača smatrajuću da će to razdrmati ekipu ili šta god već. koja promena mozga kod svih :(

Link to comment

Nije, tad te dobili 61-60. Ovde ste sve vreme vodili nešto sitno, posle te krađe su oni možda čak i poveli, ali na kraju je bilo nešto tipa 4-5 razlike. Sećam se Tošine izjave u DT košarka (u sklopu najava utakmica sa CSKA koje su sledile).

Link to comment

Nije bilo tako... Vodio je Partizan dva razlike i odjednom su umesto 70:68 stavili 69:69 (lupam cifre), a Kime se bunio, nije da nije....

 

https://www.youtube.com/watch?v=TNM9_13Cr_Q

 

edit: Ima ovde, nego nemam vremena da proveravam. Ipak je bilo podbacivanja.

 

Na 53:40 do 56:30. 

 

Bilo 65:60 za nas, pa Tomic dao trojku, upisali 65:64, Duda se bunio i oni nam uzeli poen -> 64:64.

Edited by az67
Link to comment

 

Inače, sjajna sezona za celu našu košarku. Partizan na f4, Zvezda finale kupa koraća, Beobanka 1/4 Saporta Kupa (ispala od kasnijeg pobednika Žalgrisa - i osvajača EL sledeće godine).

 

A bili smo i prvaci sveta te godine  :D

 

Na evropskom nivou najbolja sezona od kada pratim kosarku. Narocito mecevi u Bolonji. Zeljko u Benetonu sa Rebracom, itd....

Link to comment

Na 53:40 do 56:30. 

 

Bilo 65:60 za nas, pa Tomic dao trojku, upisali 65:64, Duda se bunio i oni nam uzeli poen -> 64:64.

 

Da, to je to (po opisu, ne mogu da otvorim video na šljaci).

 

A bili smo i prvaci sveta te godine  :D

 

Na evropskom nivou najbolja sezona od kada pratim kosarku. Narocito mecevi u Bolonji. Zeljko u Benetonu sa Rebracom, itd....

 

Najbolje su bile utakmice Beobanke u Hali sportova, koja se nije grejala zimi, tako da je bilo jezivo hladno kad nema puno ljudi unutra. Na utakmici protiv nekog od Hapoela (mislim Jerusalim), Haopoelovi Amerikanci su se zagrevali sa kapama na glavama. :D

Link to comment

jel partizan tih godina igrao jos koji put protiv olimpijakosa jer se ja sjecam neke drugacije situacije i mnogo blize kraju? nije valjda da su dvaput pokrali, jebote.

 

i ja se sećam ove druge situacije jbt ali mislim da je bilo pitanje priznavanja nekog koša ili tako nešto. nemam baš neko pamćenje ali znam sto posto da je bilo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...