Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

elem, uvek sam se čudio dirkanju vulve navijača gej timova na bivše igrače tih kriminalnih udruga, koji prave karijeru u evropskim klubovima, pošto su odigrali 1 ili 2 sezone u matičnom klubu. 

 

Odmah sam prepoznao Đorđevića u tvom opisu...

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobro, šta su trebali da ćute dok im ovaj daje 12 trica? ne razumem, zaista. 

 

Neke stvari se prosto ne rade kad je u pitanju verovatno najveća legenda kluba. Istine radi, to su bili manje-više sporadični povici uzrokovani frustracijom i, nakon što se Sale okrenuo prema navijačima i pokazao im palac odobravanja uz smešak, ono što zovu navijačkim vođama su te povike ućutkali.

Link to comment

što je pozitivno i za tebe i za mene. :)

elem, uvek sam se čudio dirkanju vulve navijača gej timova na bivše igrače tih kriminalnih udruga, koji prave karijeru u evropskim klubovima, pošto su odigrali 1 ili 2 sezone u matičnom klubu. 

 

Neki diraju vulvu i kad im Maradona šukne loba, ili kad im Kukoč pospremi 35 poena za 20 minuta... To su prave sisice, moj Učo.

Link to comment

Neke stvari se prosto ne rade kad je u pitanju verovatno najveća legenda kluba. Istine radi, to su bili manje-više sporadični povici uzrokovani frustracijom i, nakon što se Sale okrenuo prema navijačima i pokazao im palac odobravanja uz smešak, ono što zovu navijačkim vođama su te povike ućutkali.

 

Ako je kralj rekao da je bio ceo pionir, onda je ceo pionir. 

Link to comment

Jbt, za šta se vi hvatate... Naravno da nije ceo Pionir pevao, ali se u celom Pioniru čulo. Kad sam došao kući, ćale mi je rekao da se u više navrata jasno čulo i u prenosu, čak je i komentator kritikovao ta skandiranja.

 

A tebi zasmeta baš Pionir po procentima, a ne recimo sugestija Tičera da ste trebali još bolje da ga dekoncentrišete?

Link to comment

Jbt, za šta se vi hvatate... Naravno da nije ceo Pionir pevao, ali se u celom Pioniru čulo. Kad sam došao kući, ćale mi je rekao da se u više navrata jasno čulo i u prenosu, čak je i komentator kritikovao ta skandiranja.

 

A tebi zasmeta baš Pionir po procentima, a ne recimo sugestija Tičera da ste trebali još bolje da ga dekoncentrišete?

 

Ceo pionir i 100-200 likova nikako ne mogu da se porede. Jednostavno to sto si napisao nije bilo tacno, bio sam na toj utakmici. 

Bilo je sa strane masa ljudi koja je napusavala i ucutkavala te koji su vikali i to se culo par puta i trajalo je jako kratko. Sto se mene tice, to je bilo jako ruzno, i ja generalno nikad ne vredjam igrace ni svog ni protivnickog tima, osim ako neko bas ne krene da provocira pa mi izleti neka socna psovka i zvizdanje kad primi loptu sledeci put. Pogotovo mi je suludo vredjanje ljudi koji su legende kluba, ali opet psihologija mase je cudo, ponese adrenalin i atmosfera, pa cak i normalnim ljudima ispadne kakva gadost.  Dodatno na svakoj tribini i na fudbalu i kosarci ima troglodita koji dolaze samo da izbace svoje frustracije na nacin da od prvog minuta vredjaju i svoje i protivnicke igrace, udobno ususkani na svojim mestima i znajuci da im ti likovi koji bi ih inace oducili od zivota, nece odgovoriti. 

Link to comment

Zviždanje da ga ometeš dok pravi akciju - da, ali "pičko ćelava" je samo pokazivanje frustracije i pokušaj uvrede na ličnom nivou jednog igrača, i to je šabanski i da nije legenda kluba, a ovako je to podignuto na n-ti nivo. Ali dobro, uča izgleda ima duple standarde glede navijanja, nije za organizovane odlaske i slično ali kad smo kući hajde da vrijeđamo jednog od najboljih igrača u istoriji srpske košarke onim najgorim uvredama, ako može bazirano na fizičkom izgledu. Kao u onom vicu kad zeka kupi 4 piva - "šta ko je reko, ja sam reko"

Link to comment

Tad kad vas je napunio sa Barsom ceo Pionir se orio od ćelave pičke.

 

Ponovi jos nekoliko puta, mozda i bude tacno.

 

 

To je skandirala manja grupa navijaca, ni blizu da se orio ceo Pionir.

Link to comment

Cini mi se da je isto zvizdanja bilo I Danilovicu protiv Kindera na F4. Isto tako cigani su zvizdali Kariju I Bodirogu zvali "pickom grobarskom" kad je gostovao sa Lotomatikom u Evrokupu...jbg, navijaci imaju kratko pamcenje, brzo zaboravljaju zasluge legendi, sete ih se samo ako ih ovi ne natrpaju ukoliko igraju protiv bivsih klubova

Link to comment

Ceo pionir i 100-200 likova nikako ne mogu da se porede. Jednostavno to sto si napisao nije bilo tacno, bio sam na toj utakmici. 

Bilo je sa strane masa ljudi koja je napusavala i ucutkavala te koji su vikali i to se culo par puta i trajalo je jako kratko. Sto se mene tice, to je bilo jako ruzno, i ja generalno nikad ne vredjam igrace ni svog ni protivnickog tima, osim ako neko bas ne krene da provocira pa mi izleti neka socna psovka i zvizdanje kad primi loptu sledeci put. Pogotovo mi je suludo vredjanje ljudi koji su legende kluba, ali opet psihologija mase je cudo, ponese adrenalin i atmosfera, pa cak i normalnim ljudima ispadne kakva gadost.  Dodatno na svakoj tribini i na fudbalu i kosarci ima troglodita koji dolaze samo da izbace svoje frustracije na nacin da od prvog minuta vredjaju i svoje i protivnicke igrace, udobno ususkani na svojim mestima i znajuci da im ti likovi koji bi ih inace oducili od zivota, nece odgovoriti. 

 

Dobri moj Zoki, bespotrebno cepidlačiš kada se već, suštine glede, onoliko slažemo.

 

'Ceo Pionir' je prenaglašeno, iz aviona sagledivo, bezazleno karikiranje na Timijevu tezu kako je Sale vazda bio obasipan ovacijama&hvalospevima. Al kad već i Timi sad insistira, hajde da ispišemo još koju o tome da li je dovoljno da 100, 200 ili 300 (ne bilo kakvih, no stočnih) grla usklikne ne bi li se CEO Pionir orio....

 

Meni je skandiranje Đorđeviću jedno od najporažavajućih iskustava vezanih za praćenje sporta. Ne zbog navijačkog opredeljenja, pa mi je super da vam kao Zvezdaš, možeš misliti, sve to sad lepo spočitam, nego zato što kao Zvezdaš ne mogu da se setim sportiste koga ga bi mi bilo teže da uvredim (uključujući sve Zvezdaše univerzuma). Možda Tea ili Vujasinovića.

Link to comment

dobro, šta su trebali da ćute dok im ovaj daje 12 trica? ne razumem, zaista. 

 

Ma da, trpao nas kao blesav, ljudi ispizdeli u fazonu "ajde, dosta vise, stvarno si picka celava", onda se on iznervirao. Posle je to leglo brzo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...