Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Simona je '90. ili 91'. nosio izraelski barjak na sever.

 

 

uvek na pravoj strani. :ss1:

 

 

mada, uz duzno postovanje, tada sam i dalje aktivno boravio na tom stadionu i mislim da je ovo mit. sve i daje simona nosio izraelski barjak, to je isto kao sto je peca panker nosio majicu crass (a ja the smiths :lolol: ) pa nismo bas stigli dotle da kop proglasimo bastionom dobrog muzickog ukusa.

Link to comment

uvek na pravoj strani. :ss1:

 

 

mada, uz duzno postovanje, tada sam i dalje aktivno boravio na tom stadionu i mislim da je ovo mit. sve i daje simona nosio izraelski barjak, to je isto kao sto je peca panker nosio majicu crass (a ja the smiths :lolol: ) pa nismo bas stigli dotle da kop proglasimo bastionom dobrog muzickog ukusa.

 

imam negde fotografiju na kompu, okačiću kad nađem gde je. full proper veliki barjak

 

plus, Simona i ti niste isto

 

btw, na fotki severa na utakmici protiv Drezdena sam izbrojao tačno 55 američkih zastava.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Glupo je da se ne pomene da se stvarno orilo SALE MI TE VOLIMO. A to je skandirao stvarno ceo Pionir. Bio svedok, nije mi neko pricao kao nekima.

zar nije bila i zastava na kojoj je pisalo "hvala sale amigo"? ili je to na nekoj drugoj tekmi?

Link to comment

zar nije bila i zastava na kojoj je pisalo "hvala sale amigo"? ili je to na nekoj drugoj tekmi?

 

"majstore nemoj puno...grazie (ili gracias) Sale amigo"

 

Tako nesto..

 

Car nam je kao za inat uvalio pun kufer poena..tad su i poceli da ga prozivaju.

Link to comment

Napravio je korake u sezoni 96-97. Tad vas je Muta trenirao. I tad ste dobili.

 

40 poena vam je dao u sledećoj sezoni. Mislim da je isto bio Muta obzirom da ste tada izgubili. Kime ga je posle zamenio. 

Link to comment

"Nemoj puno, Grazie Sale amigo" je bilo u 96/97, to je bila jedna od prvih Saletovih tekmi u Barseloni i to je Partizan dobio.

 

Koraci su ipak bili sledeće sezone (f4 sezona), kada je dao 41 poen, a Barsa pobedila nakon dva produžetka (mislim da je bilo 112-108 ili tako nešto). Vladimir Đokić je promašio dva penala pri nerešenom rezultatu 5 sekundi pre kraja, a u produžetku je cela petorka Partizana ispala sa 5 ličnih, pa je Čubrilo bio glavni igrač  napadu. Jedna od boljih utakmica koje sam gledao uživo. Lukovski je odigrao fenomenalno. Btw, Partizan je ušao u tu utakmicu sa skorom 3-2, a nakon tog poraza zaređao je 8 poraza za redom (Muta smenjen), da bi na volšeban način dobio poslednje dve utakmice (Timsistem i AEK u Atini) i otišao dalje (kasnije i na f4). 

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Misel Lazarevic je briljirao na toj utakmici sa Barsom, cisto za slucaj da Sale ne uspe sve sam. Gledajuci njega, najozbiljnije sam se zapitao zasto se i ja nisam odlucio za karijeru profesionalnog sportiste

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...