Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bilo je ono dosta skorije, pre jedno 5-6 godina možda, kad je neki naš dao koš, a Grk izbacio loptu iz obruča sa donje strane, sudije ništa nisu svirale, samo teraj dalje.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bilo je ono dosta skorije, pre jedno 5-6 godina možda, kad je neki naš dao koš, a Grk izbacio loptu iz obruča sa donje strane, sudije ništa nisu svirale, samo teraj dalje.

Mislim da je sezona  kada smo otisli na final four ... Inece , najteze mi je pao onaj dvomec kada su nas izbacili u cetvrt finalu , pa posle osvojili svoju prvu titulu ... Dobili obe u Beogradu a mi drugu u Atini ...

Edited by Geo
Link to comment

Dobro , ko ce se sada secati kostura fibinih evrologa ... kad se i ova ulebova menjaju iz sezone u sezonu ... Mislim da smo te godine , imali lepu priliku da odemo do samog kraja, jer smo gotovo bili ravnopravni sa ultra jakim Olimpijakosom (Rivers & Co)

Edited by Geo
Link to comment

A treba biti fer pa se prisetiti i da su im 98, kad smo ih izbacili, bili povredjeni tarlac i karnisovas i da su u rotaciji imali nekih 7 igraca. Duda je u beogradu veci deo utakmice igrao zonu, pa ih je cubrilo sahranio trojkama

Link to comment

Tu sezonu i ne spominjem (ne zalim ni zacim), jer realno nismo bili ni blizu prstena™ ... Na final four smo realno zalutali , posle ocajnog regularnog dela i posle tog peha Olimpijakosa (vazilo i neko debilno pravilo da preuzimas poziciju tima koji si izbacio , pa smo postali  nosioci u cetvrt finalu protiv CSK) ...

Link to comment

Da, protiv cska, koji je bio klasicna domacica (valjda su te sezone imali sve pobede kuci i jednu jedinu na strani)

 

Nego, jer™ bijemo sutra uvek neugodni zadar?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Nije debilno pravilo, regularan turnirski kostur. I na EP ako deknes Spaniju u 1/8f preuzimas njihovu trasu do finala.

NIje problem putanja , vec nezasluzena  prednost  domaceg terena ... 

Link to comment

A treba biti fer pa se prisetiti i da su im 98, kad smo ih izbacili, bili povredjeni tarlac i karnisovas i da su u rotaciji imali nekih 7 igraca. Duda je u beogradu veci deo utakmice igrao zonu, pa ih je cubrilo sahranio trojkama

 

    Jel te sezone Mutivoda saplitao Franka Nakića? To je bio play of tne day.  Ma, of the year.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...