Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

Najvise borbe je bilo u poslednjem gemu,pobednik je iskoristio petu ili sestu mec loptu.Sten nije imao ni jednu brejk loptu.

 

Imao je Vavrinka dve brejk lopte da se vrati na 5:5 ali nista, uze ovaj...

Link to comment
  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

Kad se sve sagleda (bar u mom laickom neznalackom (neophodan pleonazam) oku), Federer favorit.  :huh:

 

Federer je uvek favorit na Vimbldonu :)

Link to comment

Federer je uvek favorit na Vimbldonu :)

 

Pa jeste ali tesko da su mnogi (cast izuzecima i boljim poznavaocima od mene) o njemu kao osvajacu Vimbldona razmisljali pored Djokovica, Mareja i Nadala. Sad vec mislim da je najozbiljniji favorit. Ne igram singlove ali kvota 3.50 je preterana (Djkovic 1.75). I, naravno, nadam se da gresim. :)  

Link to comment

Pa jeste ali tesko da su mnogi (cast izuzecima i boljim poznavaocima od mene) o njemu kao osvajacu Vimbldona razmisljali pored Djokovica, Mareja i Nadala. Sad vec mislim da je najozbiljniji favorit. Ne igram singlove ali kvota 3.50 je preterana (Djkovic 1.75). I, naravno, nadam se da gresim. :)  

 

Nadal već par godina nije nikakva pretnja na travi, da će Marej odbraniti, još posle operacije leđa, bile su male šanse. Otpisivali su Federera i 2012, ali na travi će biti favorit dokle god drži reket u ruci, šta god ko mislio :)

Link to comment

Otpisivali su Federera i 2012, ali na travi će biti favorit dokle god drži reket u ruci, šta god ko mislio :)

Kontam da je favorit onaj koji je u stanju da pruži najbolji tenis, u tom smislu, Novak je uvek favorit protiv svakoga. Što zbog tenisa, što zbog neverovatne elastičnosti i pokretljivosti. Problem je što nam on svoj najbolji tenis pruža na kašičicu uz standardno mentalno raspadanje u toku mnogo bitnih mečeva. Sada je počeo da se raspada ranije, pa je to možda dobar znak. :P

Link to comment

novak ima (sada već) nepotreban ogroman respekt spram nadala na šljaci i federera na travi

njega tu najviše pritiska njegova vlastita glava

+ što su ofanzivci tipa federera uvek nezgodni protivnici za njega, na travi pogotovo

 

ali mislim da bi novak tu opet bio favorit da nije tog njegovog stanja u glavi

ovako, malu prednost dajem penzosutm

naravno, pod uslovom da obojica dođu do tamo

federer hoće sigurno, on je i dalje streptomocin za tenisere poput raonića, za novaka već nisam tako ubeđena

Link to comment

Kvote 1.20 na Djokovica (3.90 Dimitrov), 1.30 na Federerera (3.25 Raonic).  Za kladionicare nema dileme, ali meni je ovo preterano. 

Edited by Nesh
Link to comment

Ovo je baš žestoko potcjenivanje Bugarina. Nisam gledao meč juče, gledao sam protiv Leonarda Majera i tad je igrao baš dobro. Nije moguće rasturiti Mareja koji je do četvrtfinala možda bio u najboljoj formi od svih favorita tek tako. I na Federera je ova kvota preniska, nije on nikad lako izlazio na kraj sa Raonićem.

Link to comment

Šta znam, nadam se da Bušar neće suvereno dominirati na WTA u godinama koje dolaze.

Nemam neki specijalan problem, ok tenis, vidi se i da je fina cura, ali nekako mi cela pojava generička.

 

Valjda će malo da ubaci ili ispolji nekakav stil ili nešto. Mnogo je u fazonu all business.

Link to comment

Šta znam, nadam se da Bušar neće suvereno dominirati na WTA u godinama koje dolaze.

Nemam neki specijalan problem, ok tenis, vidi se i da je fina cura, ali nekako mi cela pojava generička.

 

Valjda će malo da ubaci ili ispolji nekakav stil ili nešto. Mnogo je u fazonu all business.

+1

kaže na presu danas nešto kao ''mnogo sam radila i ponosna sam na sebe...'' sva onako mrtva ozbiljna

pamtiće se jelkine presice, sve je manje takvih

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...