Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Yayeta će dovesti samo ako u Sitiju radi gomila amatera, tako da... nije isključeno.

 

Što se Madrida tiče, možda je procenjeno da je Di Maria suvišan kad imaju Ronalda i Balea, da bi njegova plata više koristila ako je dodele igraču na drugoj poziciji (npr. Kroos)? OK, nije drastično drugačija pozicija, ali drugačiji je tip igrača svakako.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

koliko sam ja skontao di maria ima 56k nedeljno. e sad ne znam dal je trazio mnogo vise i da zato odlazi ili ga real prodaje da za te pare dovedu jamesa i kroosa.

Link to comment

Pa eto, previše je dobro igrao za takvu platu. A da mu daju duplo više sigurno nisu hteli kad već imaju onu dvojicu koji rade manje-više isto što i on.

 

Gde si naišao na taj podatak o nedeljnoj plati, to je tipično za Engleze da je tako obračunavaju?

Link to comment

ne znam vec gde sam procitao. sad sam opet trazio ali nisam nasao. mozda i nije bas tacna plata ali je verovatna priblizna. ja uvek gledam nedeljnu platu, lakse mi je tako gledati. navikao iz fm.

 

mislim da real ne bi imao problema da mu ispuni zelju ako bas zele da ga sacuvaju. ima jos 4 godine ugovora.

Link to comment

mislim da real ne bi imao problema da mu ispuni zelju ako bas zele da ga sacuvaju. ima jos 4 godine ugovora.

 

Ovo je ključno. Real je više od fudbalskog kluba, što bi rekli njihovi najveći rivali, a Di Maria, ma koliko da je bio ključni igrač Reala prošle sezone, nikad neće prodavati dresove, parfeme, žilete i ostale pičke materine kao Beckham juče, Ronaldo danas ili James sutra.

 

Kroos bi im, s druge strane, bio najbolji mogući potez. Za 25 miliona bilo čega je bagatela.

Link to comment

 

 

Valjda sad ganja kakvog rezervnog golmana i tog zadnjeg veznog.

 

Szczesny - Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - L.Bender (recimo), Ramsey - Walcott, Özil, Alexis - Giroud, uz Wilsherea, Chamberlaina, Rosickog, Cazorlu, Podolskog, Flaminija, Artetu...na klupi. Ozbiljna borba za naslov uopšte nije isključena.

Link to comment

Dobar je Gibsara, a i poljski Francuz se popravio... Fali taj zadnji vezni da se ne bi setali kroz sredinu svi zivi kao Nemci '41 kroz Belgiju. Mada su zabrinjavajuce vesti da je nauka uznapredovala i da je Diabi fit, pa da ne bude on "novo pojacanje"

Link to comment

khm, da se vratimo ovom svetom topiku... Jel verovati Marki, jel zna neko?

 

 

 

Vidal packing his bags for United

 

Manchester United are just a step away from signing Arturo Vidal. Louis Van Gaal's club would happily pay €40 million to Juventus plus French defender Patrice Evra in order to assure his services.

 

 

http://www.marca.com/2014/07/13/en/football/international_football/1405275877.html

Link to comment

Cabella u Njuci. Kakav je ovaj? Jbg ne pratim Francuze.

 

Inace navodno ce Markec danas biti predstavljen, Morenov transfer je blizu okoncanja a sledeci koga novine ozbiljnije vrte je Arda Turan. 

Link to comment

Cabella u Njuci. Kakav je ovaj? Jbg ne pratim Francuze.

 

 

Ekstremno atraktivan i brz. Može da bude strašno pojačanje, mada mislim da je preslab za EPL.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...