Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

neko je valjda ovde pricao kako ovaj pelle nista nije specijalno uradio u italiji ali u holandiji dominira. znamo ko je sve dominirao u holandskoj ligi ranije...i samo tamo.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ono mu je skor od kad je dosao u fejnord, pre toga nista spec, ni u italiji ni u azu (osim kad sam im ja bio menadzer na menadzeru; al to, kazu, ne racuna se). Drugim recima, eksplodirao je u 26oj godini.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Kao prezimenjak Leke Tonija... i Dario Hübner... i još neki Italijan sigurno, skroz su late achieveri u svakom smislu.

Zar Hubner nije eksplodirao u tridesetim?
Link to comment

Zar Hubner nije eksplodirao u tridesetim?

 

Pa ono, kada se tada tek progurao sa ekipom u Seriju A... ali je igrao niže od Serije B do fazon tako nekih srednjih dvadesetih. Inače, sad kad već smaramo sa ovim, i Lambert kog ovaj Graziano treba da zameni je upravo to - ekstremni late achiever. :)

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Dobar je igrac al' je budaletina, znam da je cesto dobijao neke idiotske kartone.

 

Videli smo kako Sautempton prolazi sa budaletinama

Link to comment

@ Arle

Generalno si u pravu oko Juventusa, sem malog promasaja oko Van der Sara. On ih je kostao titule 2001. godine posto je u direktnom mecu sa Romom primio kiks gol za 2:2 (odbio Nakatin sut na nogu Montelli, tako nesto bese) i zadrzao Romu na prvom mestu. Posle toga su iz kluba rekli da nikada vise nece gubiti titule zbog golmana i doveli su Buffona za suludo velike pare. Naravno da nisu ni slutili da ce dobiti konstantno jednog od najboljih u narednih 15 godina, al sta sad. Da ih karakterise lukavost retko vidjena kod bilo kog drugog kluba stoji.

Spominje se da ce vrsiti totalnu rekonstrukciju u narednim godinama jer njihovih 3-5-2 ima ogromnih problema (tranzicija i preovisnost o Pirlu pre svega), a kako ce se to uklopiti sa prodajama jednog od bitnijih igraca ko zna. Ja bih uvek pre prodao Vidala no Pogbu, jeste da je kompletniji igrac, ali ni godine nisu za zanemarivanje. Vidalova vrednost je trenutno na maksimumu i tesko da ce se zajebati i da ce prodati igraca koga ce moci i kroz 5 godina.

 

Znam, zato sam taj sitni promašaj i izostavio. :D :blush: Ono, kad pogledaš, u tom golmanskom ringišpilu niko nije ništa dobio - Ajax je ostao bez Van der Sara, Juventus je prodao Peruzzija Interu koji se zahvalio Pagliuci, Lazio je onda kupio Peruzzija od Intera i dao im Ballottu. Van der Sar je pokopao Juventus protiv Rome, Peruzzi najmanje jednom zajebao Lazio (protiv Napolija na Olimpicu), a u ključnoj utakmici Laziju je dva boda otkinuo upravo Ballotta. Valja mrijeti, ni vaš™ Antonioli nije bio za zahvalnicu. Zbog njegovih kikseva utrka za scudetto i jest trajala do samog kraja.

 

Kažu da je tačno otprilike 75 miliona GBP odnosno <100 miliona EUR. Nešto manje od release clause koja je navodno bila 80, ali valjda su se nagađali oko tempa isplate pa je malo oborili, tako nešto.

 

75.000.001 funta? :Jova:

Link to comment

neko je valjda ovde pricao kako ovaj pelle nista nije specijalno uradio u italiji ali u holandiji dominira. znamo ko je sve dominirao u holandskoj ligi ranije...i samo tamo.

I meni ovo utisak...

Link to comment

Nisam ga gledao pre toga, ali u Parmi je delovao bas, bas mediokritetski. Delovao je da zelim pre Okaka Chuku u timu pre njega. Sta se desilo u medjuvremenu ko zna. Sta znam, poznata su iskustva sa napadacima iz hol lige, ali ovoliki broj golova niko ne moze da da slucajno. Al jes teska lozana.

 

@ Arle

Antonioli je bio kranje prosecan golman i dokaz je da mozes ni kriv ni duzan da ubodes dzekpot. Mi (ne turajte TM na mi, jebo vas bob, jesmo mi i jeste vi) smo izgleda stali karmi na zulj kada smo liferovali Peruzzija i prepustili ga lopovima i toj muci se i dalje ne nazire kraj :dry:

 

Kao prezimenjak Leke Tonija... i Dario Hübner... i još neki Italijan sigurno, skroz su late achieveri u svakom smislu.

 

Pih, zaboravio si coveka koji je imao transfer vredan vrtoglavih 88k eura u 27-oj godini zivota i koji je posle toga uspeo da zvekne jos 175 golova u ligi.

 

 

 

Link to comment

Lazar se oprostio sa navijacima. Kanda je to to.

 

U ostalim vestima Krkic blizu Stoke-a, Gulfi u Palacu za 8m, Michu i dalje blizu Napolija al nikako da odmakne od toga, Benatia bi u Chelsea a ne City, dok Big Sam lovi Freya iz Young Boysa za neke smesne pare...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...