Jump to content
IGNORED

Evroazijska Unija - to je ta Evropa kojoj težimo!


Filipenko

Recommended Posts

3 hours ago, namenski said:

I koliko puta manje korona mrtvih od Amerike koja ima demokratski izabranog predsednika?

Ako je to ikakav argument.

A nije.

 

Kao sto nije ni razlog da se neredi u Belorusiji posmatraju samo sa jedne, narocito trzisnetm strane.

aman zaman namenski. samo sam imao na umu nezadovoljstvo naroda koji imaju vlastodršce a koji su nesmenjivi. da u tim narodima tinja nezadovoljstvo po raznim osnovama i da ono može da bude razbuktano unutrašnjim povodom a koji može da bude potpomognut spolja. meni je žao i kubanaca i severnokorejaca kada jednom maknu dinastije kastro ili kim i kada nespremni na "novi svetski poredak" najebu. ali, to je cena trpljenja diktatora. nije normalno da raul nasledi brata, bašir oca o koreji da ne pričam. o dužini hosnija ili gadafija.......

 

pusti koronu, n jedan režim pa ni naš neće pasti zbog mrtvih zbog korone.

 

to je to.

Link to comment
4 minutes ago, djordje geprat said:

meni je žao i kubanaca i severnokorejaca kada jednom maknu dinastije kastro ili kim i kada nespremni na "novi svetski poredak" najebu. ali, to je cena trpljenja diktatora. nije normalno da raul nasledi brata, bašir oca o koreji da ne pričam. o dužini hosnija ili gadafija.......

Zao ih je i meni, sa sve rokom trajanja diktatura...

Nego, Djordje, jedno pitanje, onako, cisto teorijski, onako na primer: danas, onako kako stoje stvari recimo u Libiji, 9 godina posle uspele intervencije u ime demokratije i konacno zbacenog diktatora, za koga bi da si Libijac glasao?

Ali, pazi, danas i da bude bas onako demokratski.

Link to comment

ne znam,nemam nikakve veze sa libijom ali znam da su rumuni, kada im je dopizdeo diktator, izašli na izbore, glasalii posle smenjivali izabrane i birali neke druge. rumunija mi je tu blizu. da sam rumun, tada bi glasao za nekoga pa posle za nešto drugo ako prethodno nije valjalo.

 

lukašenko je sebi obezbedio šesti mandat. to nije normalno. jednom davno video sam sliku njega i njegovog sina, klinca od oko 10 godina, u belom odelu. ne znam šta je sa momkom, možda je ideja da poput bašara nasledi tatu.

Link to comment
45 minutes ago, levi said:

opet veliki miting u nedelju u 2

mada ovo preti da preraste u karneval. treba jednom da se skupe i da se ne razilaze dok ne završe posao

Naprotiv. Treba da istrajavaju na ljubavi i dogovoru. Naravno, i da pritiskaju Luku. Nikad ništa ne bude promenjeno bez građanskog pritiska. Ali ako bude mržnje i divljaštva, navijaću za Lukinu pobedu. Na sreću toga neće biti jer su Belorusi, kako izgleda na prvi pogled, dobri, disciplinovani, vaspitani ljudi, bez mržnje u srcima. Navijam da pobedi dobrota kako u građanskim srcima, tako i u srcima režima.

Link to comment
10 minutes ago, Tutankamon said:

Ja sam ubedjen da ce neko slicno govno ovako isto da prica i o bratu Kimu kad dodje trenutak...

Luka je 100 puta sličniji Titu nego Kimu, a po stepenu sloboda i reformatorskom potencijalu, mnogo, mnogo blaži od Tita. Ako hoćeš da me vređaš, vređaj bre brate, ali nemoj izmišljati glupe izgovore koji bi tobože moralno opravdali tvoju potrebu za vređanjem i navukli joj "pravedničko ruho". Vređaš jel voliš da vređaš, jer si mrzitelj u srcu, i to je Ok, ima puno takvih.

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

lukašenko je sebi obezbedio šesti mandat. to nije normalno. jednom davno video sam sliku njega i njegovog sina, klinca od oko 10 godina, u belom odelu. ne znam šta je sa momkom, možda je ideja da poput bašara nasledi tatu.

Мали је 2004. годиште. Био је у Лукашенковој пратњи и на оном митингу и у фабрици МЗКТ.

 

RTX6T5W2-pic905-895x505-7137.jpg

 

401745-1.jpg

Link to comment
8 hours ago, desboj said:

Potvrdiće ti @BarryWhite ako se ne varam sveže se vratio iz Ugande ali utisak mi iz 2016. bio da iako su sirotilja drže udžerice pod konac, smeća nigde, plastične kese ne znaju šta su. I to ne samo Kampala, gde god da zađeš tako je. Tldr, nema to veze sa kešom, ima malo više sa stanjem u glavi.

Uganda nije bas toliko cista koliko recimo Rwanda bar po onome sto su mi rekla kolege koje su dosle odatle. U Rwandi imaju organizovano ciscenje smeca i sredjivanje okoline za celu zemlju svake poslednje subote u mesecu sto je super ideja i mislim da nije jedina u Africi koja to radi. 

Link to comment

 

 

Prevod:

Quote

 

Patriote Republike Belorusije predstavljaju:

Ovo je naša predivna država - naša Belorusija.

Jedan od najlepših delova planete.

Ali meni ta lepota nije dovoljna.

Pomoći ću vam da to ispravite.

Imaćemo drugog vođu i drugačiju državu.

Odvešću vas tamo gde treba da budemo.

 

Budućnost s Tihonovskom

 

 

Edited by vememah
Link to comment
5 hours ago, djordje geprat said:

aman zaman namenski. samo sam imao na umu nezadovoljstvo naroda koji imaju vlastodršce a koji su nesmenjivi. da u tim narodima tinja nezadovoljstvo po raznim osnovama i da ono može da bude razbuktano unutrašnjim povodom a koji može da bude potpomognut spolja. meni je žao i kubanaca i severnokorejaca kada jednom maknu dinastije kastro ili kim i kada nespremni na "novi svetski poredak" najebu. ali, to je cena trpljenja diktatora. nije normalno da raul nasledi brata, bašir oca o koreji da ne pričam. o dužini hosnija ili gadafija.......

 

pusti koronu, n jedan režim pa ni naš neće pasti zbog mrtvih zbog korone.

 

to je to.

Hvala ti bože ima nas još

Link to comment
21 minutes ago, Roger Sanchez said:

Hvala ti bože ima nas još

Vala bas, ti si ih se ovde na forumu izobarao broja im se ne zna...

Jos da oposlis Luku, nas da oslobodis vucica, s trampom ces vec nekako da izadjes na kraj, verujem u tebe.

Sa Роџером пл. Санчезом у нове победе!!!

Link to comment
×
×
  • Create New...