Jump to content
IGNORED

Evroazijska Unija - to je ta Evropa kojoj težimo!


Filipenko

Recommended Posts

5 minutes ago, Tutankamon said:

A i sto da mu ne poveruju, pa ne bi ih valjda obmanuo. Nije Luka takav covek...

Pa nije ih obmanuo, zaobišao je tranziciju i u 2020-toj ima socijalnu državu, a to što im je sjebao standard je oprostivo - a oprostivo je jer je bio prećutni društveni ugovor da niko neće brzu tranziciju, on je imao narodni legitimitet da pravi sovjetsko-titoistički model razvoja, uz obilate i besplatne ruske resurse naravno. 

Link to comment

Ok, ti poznajes situaciju i misljenje vecine, ako ne i svih stanovnika Belorusije, cenim genije i vrsni poznavalac...znaci ovo je CIA organizovala da spreci progres a i ima tu i tamo po koja zabludela ovcica koja od silnog prosperiteta ne vidi sumu...

Link to comment

Ne. Ne čitaš uopšte šta pišem. Radnici su sa pravom nezadovoljni jer ne vide perspektivu, socijalni "raj" im je beznačajan, ako nemaju šansu, nadu, san, da će iz godine u godinu rasti plate, a oni koračati ka srednjoj klasi. Sistem je loš i neodrživ. Ali je napravljen po meri radnika početkom 2000-tih, sad je zastareo, ali to ne umanjuje Lukine zasluge (u očima radnika) od pre 15-20 godina u čuvanju fabrika od rasprodaje.

 

Link to comment
2 minutes ago, Tutankamon said:

Divno se zajebavas...sta te boli kurac...

Ako sam protiv jednodimenzionalnih simplifikacija  "volim - mrzim" , "za - protiv",  "Sile Dobra - Zli Luka" - to znači da da se zezam... Mmda... Ja samo želim da niko ne pogine i da se sve okonča u ljubavi i dogovoru :heart:... i svim srcem se nadam će mnogi koji su već naručili pizze, pivo i čips - ostati uskraćeni za TV prenos političkog nasilja u zemlji u kojoj nikada neće živeti. 

Link to comment
3 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Ako sam protiv jednodimenzionalnih simplifikacija  "volim - mrzim" , "za - protiv",  "Sile Dobra - Zli Luka" - to znači da da se zezam... Mmda... Ja samo želim da niko ne pogine i da se sve okonča u ljubavi i dogovoru :heart:... i svim srcem se nadam će mnogi koji su već naručili pizze, pivo i čips - ostati uskraćeni za TV prenos političkog nasilja u zemlji u kojoj nikada neće živeti. 

 

boldovana zelja ti vec nije uslisena .... 4 mrtva ima ... ne pratis

Link to comment
1 minute ago, cedo said:

 

boldovana zelja ti vec nije uslisena .... 4 mrtva ima ... ne pratis

Ne bi Luka valjda...onakav heroj radnicke klase i spasitelj fabrika. CIA namestila, uveren sam.

Edited by Tutankamon
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Tutankamon said:

Ne bi Luka valjda...onakav heroj radnicke klase i spasitelj fabrika. CIA namestila, uveren sam.

Ne pratite... SKidaju ga, jer nije uveo lockdown zbog korone... Osveta CIA, FSB i Kinza i WHO zbog toga... A heroj odbio 900m€.... :(

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, cedo said:

 

boldovana zelja ti vec nije uslisena .... 4 mrtva ima ... ne pratis

Pa to je baš strašno. Ali tu treba stati, ako ima razuma. A ima, jer su se obe strane "pacifikovale" i okrenule razgovoru. Najstrašnije mi je što ima onih koji se duhovno hrane političkom mržnjom, pa bi im vrhunski užitak bio jedan malecki građanski ratčić. :dry: Ljubav će ovaj put pobediti! :heart: 

Link to comment
24 minutes ago, radisa said:

Ne pratite... SKidaju ga, jer nije uveo lockdown zbog korone... Osveta CIA, FSB i Kinza i WHO zbog toga... A heroj odbio 900m€.... :(

a ko je uzeo?

:fantom:

 

Link to comment
×
×
  • Create New...