Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Evroazijska Unija - to je ta Evropa kojoj težimo! (nije tema o EU)

Featured Replies

gde ti tu vidis kukasti krst :fantom:

  • Replies 1.3k
  • Views 136.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Samo jednu recenicu ocekujem da napises: Putin je diktator! Dok to ne napises, ovo ostalo baljezganje, dubokoumne analize o svima ostalima ne citam. A posto to ne zelis/ne smes da napises over &

  • Samo sam turisticki bio u Koreji ali mi je fascinantno njihovo drustvo dovedeno do ekstrema. Tamo roditelji poklanjaju pare za plasticne operacije svojoj deci kad zavrse studije. Toliki je pritisak da

  • Nemojte na ovoj temi o 9/11, molim vas.

Posted Images

Sve što ja vidim je sig runa :fantom:

E neka si ga brkati uhitio, neka korist i od tebe.

@Redoran(ili ko je već od modova) ili banuj ili ostavi neki warn ovako je baš šupački

 

 

ps ako se odlučiš za ban (nemam ništa protiv) - ako može poslednja želja pred isti :cool:

Edited by mackenzie

Zaista, 1:0 za brkatog govnara. Kakav autogol :isuse:

 

Rodjo, prvo skoci pa reci hop, jbg :lolol:

7 hours ago, vememah said:

 

 

 

Ja nisam ni mislio na ove fotografije kada sam pre nekoliko dana pomenuo Majdan i Donbas u vezi ovog lika (mislim da je cela ta poplava fotografija krenula nešto kasnije). Mislio sam na tekst o njemu koji je u ponedeljak objavio britanski Times i u kojem je stajala referenca o Donbasu i Azov brigadi.

 

Times je u međuvremenu editovao taj tekst i izbacio upravo tu referencu, sada je nema mada original može da se iskopa u arhivi. Autor teksta (dopisnik Timesa iz Moskve) kaže da je u međuvremenu posumnjao u izvor koji mu je to rekao. Verovatno je primetio da je krenula tuča po društvenim mrežama povodom svih onih fotografija, pa je išao na sigurno.

 

Ukrajinski portal "Ogledalo nedelje" (nekada ozbiljan štampani magazin, danas samo sajt koji preživljava zahvaljujući zapadnim donacijama) je imao sličnu priču o njemu. Ovo su sve mediji koji za koje možeš da kažeš bilo šta osim da su proruski. Tu negde se javio i komandant Azova na Talegramu i potvrdio da je ovaj bio sa njima u Donbasu. Priču je dalje dopunjavao ovaj ukrajinski novinar koji živi u Americi i povremeno piše za... pajsad... Bellingcat (inače nije loš izvor ako hoćeš da pratiš ultradesničarske aktivnosti u Ukrajini).

 

Evo ovde na 44;50 čovek sam lepo kaže da je bio na Majdanu i u Donbasu. To naravno ne znači da je bio na prvoj liniji i pitanje je da li je pušku uzeo za bilo šta osim za poziranje, ali lik je očigledno profesionalni revolucionar i kao takav je bio na ruskom radaru (FSB) možda i pre nego beloruskom (KGB). To je i bila cela poenta tog mog posta, a ne ove fotografije koje su u međuvremenu isplivale.

1 hour ago, mackenzie said:

@Redoran(ili ko je već od modova) ili banuj ili ostavi neki warn ovako je baš šupački

 

 

Nije ništa za ban. Često brišemo neke postove za koje procenimo da ne doprinose diskusiji i umesto toga mogu da izazovu nepotrebne svađe i prepucavanja. Kapiramo da u većini slučajeva nema neke zle namere pa ne šaljemo ni warn. 

Da, video sam to za Times, ovo za Zekralo nedelji nisam znao, a hvala i na linku na intervju.

Naravno, Твитер pracenje ne obuhvata ili zaobilazi pojedinosti poput:

Royal-Navy-Type-45-Destroyer-HMS-Dragon.

motanja britanskog HMS Dragon oko i u vodama oko Krima koje Rusija smatra svojim teritorijalnim vodama i iz kojih je Dragon pod pratnjom ispracen.

Naravno, Dragon je samotm hteo da demonstrira opsteprihvaceno nacelo medjunarodnog prava poznato kao pravo neskodljvog prolaska, ali nekako bas u podrucju i u vreme kada mu nije bas vreme.

S obzirom da se prva demonstracija odigrala jos u oktobru prosle godine, a da je zvanicni Kremlj obnarodovao situacijetm tek 28. maja, u jeku frke oko otmice Ryanair-ovog aviona, bice da se radi o jos samo jednom slucaju ruskog sitnog potprckivanjatm...

Koje, naravno, u slucaju da neki slican ruski brod pocne da se mota oko Falklanda na primer ne bi bilo potprckivanje nego ozbiljna provokacija zrela za jos ozbiljnije sankcije..

I dokaz vise agresivnih namera kojima se mora stati na put...

 

Obaska sto 'ajde sto su Rusi cutali do pre neki dan, ali Britanci....

 

 

  • 4 weeks later...
Quote

A Belarusian dissident who was taken off a Ryanair jet forced to land in Minsk has been transferred to house arrest, his father has told the BBC.

 

EU je opet pokazala izvanrednu jalovost i apsolutno nista nije uspela da uradi za ovog decka

EU je povukla otprilike 38 crvenih linija Turskoj za vreme nedavnog rata u NKB, moš' misliti koliko se tek brinu za jednog jedinog, ko god da je. Kad dođe frka do Graca, možda i urade nešto, do tada: :violina:

 

Pa sad, nisam siguran sta EU tu moze da uradi. Da nece mozda da intervenisu? Sankcije su ionako problematicne. Jeste, EU se percipira kao slaba, ali, to mozda i nije toliko lose posto se opasne baje poput Putina ili Erdogana cesto paranoidno boje za svoju vlast ili gubitak uticaja. Njih je mozda i bolje pustiti da se sepure a ispod zita placaju racune - i Rusija i Turska su zapravo izgubile mnogo vise od sukoba sa EU nego obratno. Da je US na mestu EU, ko zna kakav haos bi bio - ovako, bar vlada neki mir.

  • 3 months later...

Opa.

 

Obaveštenje @svima ▪ uznemirujući sadržaj
U donjem videu je prikazana racija na neciji stan i pucnjava u kojoj je poginulo dvoje ljudi (Zelcer i agent koji je upucan iz sacmare point blank). Ima krvi.
Zabranjeno je kačiti eksplicitne/uznemirujuće sadržaje, ali iz opravdanih razloga, po proceni moderatora, takav sadržaj u ovom postu nije uklonjen.

Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača /na temi "Moderisanje i uređivanje foruma"; pitanja i komentarisanje rada mod tima dozvoljeni su samo na toj temi/"

 

 

Edited by Krošek
uznemirujuci sadrzaj

image.png.1c92cdfb2d369d318b2190a4df9a9b4c.png

 

:frust:

...nemam reči

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.