Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Realno, File je legenda, dobar covek, davno nas trenirao pa se malo ljudi seca na sta je to licilo, a i skoro ga niko nije pominjao. Win win predlog. A i ne ide ko za kosana da se zvrljaju zidovi.

 

Nek dovedu Stepija, em dobra zabava em ce da se igra fudbal :)

 

      File je pre svega pristojan čovek, što nikako nije zanemarljivo u situaciji kada u upravi sede njuške sa poternica. Legenda jeste, to mu niko ne može oduzeti, mada je to manje važno. Sezona kada je trenirao Zvezdu je bila ni tamo ni 'vamo. Gubio je bezveze neke utakmice, izgubio je, uostalom, i finale kupa od Sartida, ali je i bilo pozitivnih stvari. U jednom periodu smo izgledali skoro pa odlično, evropska kampanja protiv Kjeva i Lacija, derbi na JNA gde smo nadigrali Partizan ali se oni nekako provukli sa remijem, ubedljive pobede na domaćim njivama. Fakat je da je prvi dao šansu Jankoviću, Basti, Peroviću, Stealthu i Mrdji, Muki ih je do tada vucarao po Ubu. Doveo je Žigu, ali i ( ne znam koliko se on tu pitao) Radovana Krivokapića za neku nezamislivu sumu iz Voše (ako gledamo odnos cena-kvalitet to je sigurno najgori transfer u novijoj istoriji kluba).

 

     Da se razumemo, ne znam da li je File dobro rešenje, ne znam da li takvo rešenje uopšte i postoji u ovakvoj Zvezdinoj sadašnjosti, samo sam izneo neke činjenice.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Top Posters In This Topic

Posted Images

      File je pre svega pristojan čovek, što nikako nije zanemarljivo u situaciji kada u upravi sede njuške sa poternica. Legenda jeste, to mu niko ne može oduzeti, mada je to manje važno. Sezona kada je trenirao Zvezdu je bila ni tamo ni 'vamo. Gubio je bezveze neke utakmice, izgubio je, uostalom, i finale kupa od Sartida, ali je i bilo pozitivnih stvari. U jednom periodu smo izgledali skoro pa odlično, evropska kampanja protiv Kjeva i Lacija, derbi na JNA gde smo nadigrali Partizan ali se oni nekako provukli sa remijem, ubedljive pobede na domaćim njivama. Fakat je da je prvi dao šansu Jankoviću, Basti, Peroviću, Stealthu i Mrdji, Muki ih je do tada vucarao po Ubu. Doveo je Žigu, ali i ( ne znam koliko se on tu pitao) Radovana Krivokapića za neku nezamislivu sumu iz Voše (ako gledamo odnos cena-kvalitet to je sigurno najgori transfer u novijoj istoriji kluba).

 

     Da se razumemo, ne znam da li je File dobro rešenje, ne znam da li takvo rešenje uopšte i postoji u ovakvoj Zvezdinoj sadašnjosti, samo sam izneo neke činjenice.

Ja ga ne pamtim po dobru. 

 

 

Zvezda Zorana Filipovića u sezoni 2001/02 imala je 15, a u sezoni 2002/03 19 bodova manje od Partizana. #filipovic

 

Imao je dobar skor sa Partizanom a opet debelo zaostajao na tabeli

 

 

#Zvezda Zorana Filipovića u sezonama 2001/2 i 2002/3 imala je 2 pobede i 2 remija protiv #Partizan: 0:0, 0:3, 2:2, 2:0.

 

Edited by katamaran
Link to comment

      File je pre svega pristojan čovek, što nikako nije zanemarljivo u situaciji kada u upravi sede njuške sa poternica. Legenda jeste, to mu niko ne može oduzeti, mada je to manje važno. Sezona kada je trenirao Zvezdu je bila ni tamo ni 'vamo. Gubio je bezveze neke utakmice, izgubio je, uostalom, i finale kupa od Sartida, ali je i bilo pozitivnih stvari. U jednom periodu smo izgledali skoro pa odlično, evropska kampanja protiv Kjeva i Lacija, derbi na JNA gde smo nadigrali Partizan ali se oni nekako provukli sa remijem, ubedljive pobede na domaćim njivama. Fakat je da je prvi dao šansu Jankoviću, Basti, Peroviću, Stealthu i Mrdji, Muki ih je do tada vucarao po Ubu. Doveo je Žigu, ali i ( ne znam koliko se on tu pitao) Radovana Krivokapića za neku nezamislivu sumu iz Voše (ako gledamo odnos cena-kvalitet to je sigurno najgori transfer u novijoj istoriji kluba).

 

     Da se razumemo, ne znam da li je File dobro rešenje, ne znam da li takvo rešenje uopšte i postoji u ovakvoj Zvezdinoj sadašnjosti, samo sam izneo neke činjenice.

 

Daj bre ne zajebavaj.

Malo se ljudi njega seca verovatno pa se isključivo iz tog razloga ne pise o njemu kao o Dostaniću ili vojniku Jankari. Trener apsolutno tog ranga koji je pride davao najnebuloznije izjave na konfama koje sam ikada čuo.

Za one sa kratkim pamćenjem 1 egzemplar- link -reportaža sa čuvene blamaže protiv Sartida...

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2003&mm=05&dd=30&nav_id=109858

 

Daleko mu lepa kuća, posle predloga da on zaduži treerku i Kosan mi se čini kao fenomenalno rešenje.

Link to comment

Moze li se preziveti 1 ppp dan bez neke etikete koja nema veze sa konverzacijom?

 

Odgovor je tačno onakav kakvo je i pitanje. Sadrži iste sastojke, po 300 grama nas™ i vas™, mešati dok ne provri.  

Link to comment

   @ Apollo

 

   Ne zajebavam, rekoh da ne znam da li bi bio dobro rešenje jer ima činjenica koje govore i za i protiv. Medjutim,  utakmice u Veroni, protiv Lacija u Bg-u, pa i tih nekoliko derbija su dovoljne da ga ne možeš stavljati u isti koš sa Dostanićima. 

 

    Jedino smisleno u ovom trenutku je dovesti neku normalnu (dakle Kosani i Žive u startu otpadaju) osobu sa kojom će se potpisati ugovor na 5 godina i to izgurati bez obzira na rezultate u početku. Recimo, Trond Solid, ako bi uopšte želeo tako nešto. I to zato što je Norvežanin.

 

    Ali , naravno da se tako nešto neće desiti i da će trener biti upravo Kosan, to toliko liči na Zvezdu da ne može ispasti drugačije.

Link to comment

Eeee, banovali harpera pa dosli u pet do ponoc da prizivaju duhove i slave igrajuci kozaracko oko nase vatre! :(

 

vojnici kluba grizu...

Link to comment

Te utakmice protiv Kjeva i Lacija su jedino dobro, uz Lester u Becu i Romu 2005., sto je Zvezda odigrala u poslednje 23 godine. To sto nije osvajao titule u Toletovoj ligi mu ne uzimam za zlo, i tako te titule uglavnom imaju vlasnika i pre nego sto takmicenje pocne, nije to ni bitno.

 

Ono sto je problem, Filipovic vec tri godine ne radi, i treba ga ostaviti da odmara u penziji.

Edited by Nikodije
Link to comment

mesaju se dve stvari. to sto je neko sa grupom fudbalera imao po neki ok rezultat u evropi pre xy godina nije garant da ce danas sa ovim amaterima uraditi bilo sta i u domacem prvenstvu.

ako cemo tako, onda je ljupko najveca trenerska legenda ovog kluba i treba dozivotno da nam bude trener

 

filipovica je ako je nekad nesto i znao, pregazilo vreme

meni su prva asocijacija na njega njegove nemuste izjave

 

@nikodije

 

a zigosanje rome si zaboravio? :O

Edited by pbg12345
Link to comment

mesaju se dve stvari. to sto je neko sa grupom fudbalera imao po neki ok rezultat u evropi pre xy godina nije garant da ce danas sa ovim amaterima uraditi bilo sta i u domacem prvenstvu.

ako cemo tako, onda je ljupko najveca trenerska legenda ovog kluba i treba dozivotno da nam bude trener

 

filipovica je ako je nekad nesto i znao, pregazilo vreme

meni su prva asocijacija na njega njegove nemuste izjave

 

@nikodije

 

a zigosanje rome si zaboravio? :o

 

u prvi mah, odmah sam se ispravio. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...