Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Звезда не може да сноси шњур, већ само људи који су кроз њу прошли именом и презименом, чак и у случају да је почетна премиса тачна, а није. Толе, Ђора, Ђура, Зека, Црни Бик,Терзан, покојни Бата, Палма, онај несрећник из Севојна, Џомба, Лукић, Весић, Конобар, Топлица, покојни Миљан па и Пикси су озбиљно криви. Тек лечак мање, Султан, Петко, Сантрач, Дуле, Пиждра...Звезда је навећа жртва, највише опљачкана и уништена.

Pa pljačkali su je ljudi iz Zvezde, a Zvezdaši im aplaudirali...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Pa pljačkali su je ljudi iz Zvezde, a Zvezdaši im aplaudirali...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Doce opet ta vremena samo da Terzu uglavimo u Toletovu fotelju!

Link to comment

Izgleda da je Toncev shvatio da je Ziva pravi covek

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezdina-legenda-naslednik-lalatovica/106421

 

Reći ću vam samo ovo – ja sam već Upravnom odboru predložio trenera, i to našu legendu, a videćemo šta će od toga biti. Neću o imenu, mogu samo da kažem da nije ni Dragoslav Šekularac, ni Vladimir Petrović, ni Dragan Stojković“, rekao jeTončev za Blic.

 

 

 

Dok Lalatovic slusa samo sever limaru je bitnija druga tribina  :thumbsup:

 

ni u jednoj utakmici nisam čuo aplauze sa zapada“, dodao je Tončev u razgovoru za Blic.

 

Link to comment

Pošto pod legenda očigledno misli Zvezdina zvezda, a nije Džaja, ostaje samo neko iz šeste zvezdine zvezde. Dejo, Maza Vasilijević..

Link to comment

Računam samo one koji su "zadužili trenerku" posle igračkih dana. Dejo, Robi i Maza, iz te generacije

 

Siniša jbt!!

 

Marović..

Edited by levi
Link to comment

Logično bi mi bilo da pokušaju da smuvaju Stankovića, to bih pokrilo kod navijača bar za godinu dana. Ali mi Deki ne deluje toliko lud da dozvoli da ga udari emocija, ne treba mu to u životu

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...