Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Mirnes. Dobar igrac ali debelo preplacen a to je bila praksa u Ivicevo vreme.

 

pa dobro tada su tek bili izvršili puč i smenili prethodnu upravu, nisu se snašli, dajte im još par godina i počeće da ispunjavaju obaveze  ^_^

 
Ovo je od pre neki dan. Pravilnik je od pre dve godine.
 
 

 

ako se dobro sećam, onaj sa carskom frizurom

 
Mel Gibson
kourkouti-sisic-gibson.jpg
 
edit: ja ga pamtim jos po tome sto je razbio laptop loptom ekipi sa RSB koja je izvestavala sa neke tekme
Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Izgleda da ono sto pisem ili ne dopire do vas ili ga tmacite sasvim pogresno.  Pokusacu jos jednom.  U UO i Menidzmentu FKCZ sede ljudi sa visokim akademskim i prfesionalnim zvanjima i to u poljima finansija, ekonomije i organizacije poslovanja.  Uz to, na celu kluba je legenda jugo-fudbala i zvanicno najbolji jugoslovenski fudbaler svih vremena.  Samo na osnovu takvog pedigrea Zvezdinog rukovodstva, ocekivalo bi se da je FKCZ dobro organizovan, finansijski solventan klub visokih sportskih (i etickih) standarda.  Realnost je sasvim suprotna; FKCZ je brlog nesavesnog, loseg i neetickog poslovanja, klub u kome su skandali koji se granice sa kriminalom i koji su odraz nemara, neznanja, neprofesionalnosti  i gluposti, mnogo cesca pojava nego uspesni rezultati na bilo kom polju.  Sto sve dovodi u pitanje profesionalnu, moralnu i intelektualnu podobnost ljudi koji klubom rukovode. 

Slazem se sa vecinom,ali to je nasa stvarnost,studirao sam na faksu gde je bila cuvena afera indeks,i tamo se to radilo maltene javno,samo sto nije postojao cenovnik,to je nazalost stvarnost ove zemlje,moralnog kolapsa i slicno,nije tako samo u ZVezdi i u partizanu sede slicni ljudi,ja samo mislim da previse tragicno shvatamo ovo eventualno izbacivanje,kao pravnik moram reci eventualno zato sto tek kad se odbaci zalba postaje pravosnazno,ok,lose je,nije dobro,ali mozemo ako smopametni izvicu iz naredne sezone nesto,kao rendzers koji se za godinu vraca u premijer ligu,bez dugova i cist sa par dobrih klinaca i Mekkoistem,kao madim trenerom

Link to comment

Ko što reče jedan od retkih sportskih novinara u Srbiji:

 

Uzgred, teorija da je Rendžersu prebacivanje u niži rang pomogla sasvim je netačna. Klub je za giodinu dana bukvalno progutao prikupljenih 27 miliona evra i već počeo da se zadužuje, pa bi do septembra mogao ponovo u stečaj. Jednostavno, čak i ako ode veći deo iskusnih igrača, većina ostalih troškova ostaje na starom nivou, a smanjeni prihodi ne mogu da ih pokrivaju. Iako lagano skaču iz ranga u rang, „Policajci“ ni izbliza nisu stabilizovan klub i svakako nisu pozitivan primer. 

 

 

 

 

Link to comment

Malo mi je cudno to za Rangers.

Koji ostali troskovi mogu da progutaju skoro 30 miliona + pare od posjete (20+ meceva puta prosjecnih 40+ hiljada gledalaca)?

Link to comment

Sta mislis, kolike mogu da budu godisnje kamate na dug od 150 miliona?

Ja mislio resetovali™ se skroz nekako.

Ako je ostao dug dosta su gori od nas al ne sumljam™ da ce ova agilna uprava da ih nadmasi uskoro.

Link to comment

Ko što reče jedan od retkih sportskih novinara u Srbiji:

To nije tacno,dosta sam upoznat sa situacijom u tom klubu,povezan sam privatno sa Skotskom,elem,Glazgov je sad drugoligas,dovodi iskusne igrace za dzabe uz neku malu platu ili potpuno besplatno kao sto je sad stigao Keni Miler,bivsi reprenzentativac sa 34 godine koji ce da pomogne klubu da udje u premijer ligu,stadioni su puni,imaju najveci prihod od karata u Skotskoj,dobili su dva nova sponzora,a ono sto je najvaznije izbacili nekoliko svojih ili igraca koji su dosli za male pare poput golmana Camila Bela koji je A reprenzentativac dosao za minoran novac iz Kilmarnoka, zatim Le Valasa,uz mlade reprenzentativce Meklauda i Mekkeja,u zadnje 3 godine najveci transfer im je bio par miliona evra,primerr radi prosle sezone nijedan igrac nije kupljen vec su svi dosli kao slobodni igraci..Glazgov ce u premijr ligu uci kao stabilan klub ,i za par godina bice sampion opet..nisam ja za Glazgov resenje u smislu prebacivanja u nizi rang vec da iskoristimo neigranje u evropi da jednu od najtalentovanijih mladjih selekcija promovisemo ..

Link to comment

Sta ima da nauci, covek je u potpunosti shvatio kako funkcionise ova zemlja. Kao pravnik napise zalbu bez znakova interpunkcije, nadlezni pogleda prvu recenicu njegovog ekspozea, odmah odobri i trgne par vinjaka da se presabere.

Link to comment

mogao si bar nauciti da posle zareza ide razmak, a i da je sasvim u redu ponekad iskoristiti i tacku.

Amin. Jbt, škripi mi mozak od dešifrovanja njegovih postova...

Link to comment

ja ga pamtim jos po tome sto je razbio laptop loptom ekipi sa RSB koja je izvestavala sa neke tekme

Izuzetno pohvalno, čovek je dakle više nego jednom uzeo stvari u svoje ruke kako bi doneo direktnu korist poreskim platišama ove zemlje... Treba nam na licu mesta još odlučnih i razumnih ljudi kao što je dobri Mirnes, ništa bolje od hands-on uticaja na ekipu u vrhu rupe bez dna (da, da, prevrnuta torta...) i zavisne im medijske entitete.

Link to comment

mogao si bar nauciti da posle zareza ide razmak, a i da je sasvim u redu ponekad iskoristiti i tacku.

sta ce mu to kad je upoznat i sa situacijom u skotskoj, sto ti nisi.

Link to comment

mogao si bar nauciti da posle zareza ide razmak, a i da je sasvim u redu ponekad iskoristiti i tacku.

Druze,ne vodim puno racuna o zarezima ovde,da bih sto pre otkucao post,a i imam neki komp na kome pola tastature ne radi,ali ako je to najvaznije ovde ok

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...