Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Nije bas tako, u timu su tada igrali Milijas, Burzanovic, Koroman, Lukas i Milovanovic; sva petorica su (bili) prilicno dobri tehnicari.

И Баркос није био лошији.

Link to comment

Gledao uzivo. 

 

Ja bih u najvece pobede tog perioda na prvo mesto stavio Zvezda 4 - Ujpest Doza 0 u KES (1970.).  Miljanic je posle poraza u Budimpesti (0-2) uveo trojcu debitanata Filipovica, Bogicevica i Novkovica sto se pokazalo kao pun pogodak.  Zvezda je briljirala; Dzaja je ocenjen brojem koji je nosio na dresu.  Inace, Ujpest je bio silna ekipa u to vreme (Bene, Fazekas, Dunai,...)

Link to comment

Ovo je bio prvi I jedini poraz Liverpula na domacem terenu u evropi u 20.veku, a cini mi se da smo I prvi koji su pobedili Bajern na domacem terenu. Steta I za tu sezonu kada smo pobedili Ujpest, Jenu I zajebali sa PAO-m, sta se desilo u Atini ostace zauvek misterija.

Link to comment

Nema misterije u Atini.  Zvezda je igrala lose.  Posle 2. primljenog gola nastala je panika i rasulo u Zvezdinom timu.  Toliko puta vidjeno u sportu da nema ni "m" od misterije.

Link to comment

Nema misterije u Atini.  Zvezda je igrala lose.  Posle 2. primljenog gola nastala je panika i rasulo u Zvezdinom timu.  Toliko puta vidjeno u sportu da nema ni "m" od misterije.

Како, а кувар, чорба...мада ако ништа више то је једна од оних легенди која чине историје клубова занимљивим. Део фолклора.

Link to comment

Navodno nam Kokeza nasao napadaca u Madjarskoj

 

 

Koga Obric ujede i Nikolica se plasi al navodno ima vise od gola po utakmici ove sezone.

 

edit: ubedljivo prvi strelac

 

http://www.soccerboards.com/scorers_detail.php?s=371

 

 

Toletu se izgleda opasno drma stolica. Izgleda ce jako brzo da ostane bez FSB-a i FSV-a

 

Ovi iz FSV hteli da prodaju istu foru ko robijas iz Spuza i da izglasaju da ne mogu biti smenjeni godinu dana pa otkazali sednicu kad su skontali da nemaju vecinu.

Edited by katamaran
Link to comment

BLIC danas "saznaje" da cemo osnovati novi klub koji ce biti AD I koji ce izaci na berzu ili sta vec

Ako me ne bude mrzelo skeniracu kasnije

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment

BLIC danas "saznaje" da cemo osnovati novi klub koji ce biti AD I koji ce izaci na berzu ili sta vec

Ako me ne bude mrzelo skeniracu kasnije

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ово би било преписано од Човаре?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...