Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Secas se Barkosa dok je bio kod nas? Nista bolje nije izgledao.

 

Onjilo je u Zvezdi katastrofa odigrao ali je u Javoru definitivno pokazao potencijal.

Да сећам се. И то је разлог што сам написао пно што сам написао. Техника, кретање све што Оњило нема ни у назнаци.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Zbog silnih naznaka ga prozvase Varkos. Dao cak 3 gola na 21 utakmici. Ako se dobro secam dva od ta tri gola su bili protiv Teleoptika u kupu. edit: ipak samo jedan

Edited by katamaran
Link to comment

Dva od tri Banatu, na asistenciju onog malog sa kraćom nogom

 

 

Teleoptiku je šuknuo Molina iz slobodnog udarca

Dva Banatu i jedan Teleoptiku

 

Strelci:
Milojević u 89.
(Teleoptik), Molina u 12,
Barkos u 44. minutu
 
 

Ко га је тако назвао?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

listom su ga svi tako zvali

Edited by katamaran
Link to comment

Варкос је бурекџијски термин кога је вероватно први користио Короман а прихватили га највернији™ које ионако фудбал само номинално занима.

Деспотовић и Оњило? Из наше позиције је потпуно реторичко питање.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ja mislim da nam je tada Alkosan bio trener...nesto razmisljam koliko je samo njega usralo u karijeri da vodi onu generaciju sa Dekijem, Pericom, Jevricem, pokojnim Gojkovicem, Pantelicem I ostalima.Nadam se samo da nam nikada vise batadjoristi nece biti na klupi.Kad se setim kako nas je Kosanovic vodio protiv Arisa I kako smo izgledali jos mi nije dobro.

 

Na danasnji dan 1981.god ugazismo Banjik 3-0 u revansu, Bosko, Dule I Pizon, sva tri gola glavom

Edited by darkonet
Link to comment

 

Na danasnji dan 1981.god ugazismo Banjik 3-0 u revansu, Bosko, Dule I Pizon, sva tri gola glavom

Причао ми ћале да сам после пар недеља у сну викао шттни, удри главом...Ни сад ми ије јасно што је та утакмица оставила толики утицај на мене.

Link to comment

Barkos je u Zvezdi igrao lose.  Zanimljivo je da je drugi npadac u to vreme bio Filip Djordjevic, koji isto tako nije odigrao bog-zna-sta, mada je na mene ostavio bolji utisak od Barkosa (n.pr. na kvalifikacionoj utakmici LS protiv Rendzersa u Glazgovu, Djordjevic je bio najbolji pojedinac u Zvezdi).  Obojcu igraca navijaci nisu voleli i nazivali ih "drvnom gradjom" isl. posprdnim imenima.  Obojca igraca su imali vrlo zapazene i uspesne karijere po odlasku iz Zvezde i to u jacim ligma i klubovima.  Danas navijaci zale za Barkosom ali ne i za Djordjevicem, mada je ovaj drugi prilicno uspesan i u frnacuskoj i u italijanskoj ligi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...