Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FK Vojvodina

Featured Replies

31 minutes ago, Cash said:

Pročičete ko Partizan u avgustu 2006 :)

Cenim tvoj optimizam da prosečni slaninar zna napamet rezultate Partizana od pre dve decenije 😁, ali proguglaću.

  • Replies 1.1k
  • Views 98.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • harper lee
    harper lee

    Duboko u sezoni se primeti razlika kad imas jacu ligu ali neposredno nakon priprema su te razlike manje, zato u kvalifikacijama obicno bude ludackih i neocekivanih rezultata gde favoriti ginu kao Nemc

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ma kakvo crno rivalstvo, prodali kabića prošle godine za manju kintu nego što su im nudili žabari   prostitucija 1/1

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    vojvodina su ovi drugi

Posted Images

5 minutes ago, Nevernik said:

Cenim tvoj optimizam da prosečni slaninar zna napamet rezultate Partizana od pre dve decenije 😁, ali proguglaću.

Ako budu kolege za, skoknut ču do Ljudskog vrta. 

Ovi ni Partizan više ne prenose, zadnje vreme došlo. Da ih sredimo/puknemo u prvom, pa da predjemo na basket.

prenose Partizan mada je čudno da ne prenose Maribor Vojvodina a prenose Borac iz Banja jebene luke

6 minutes ago, levi said:

prenose Partizan mada je čudno da ne prenose Maribor Vojvodina a prenose Borac iz Banja jebene luke

To je sad vise Srbija od Novog Sada...Ionako je dobar deo glasača u NS odande... :fantom:

Ajde Radisa javljaj malo kakvo je stanje u Mariboru. 

18 minutes ago, levi said:

prenose Partizan mada je čudno da ne prenose Maribor Vojvodina a prenose Borac iz Banja jebene luke

Mislio sam na RTS. 

Nas ni Arena ne prenosi, zato neki Turci na strimu sa puno energije prate svaki naš napad 

9 minutes ago, Cash said:

Ajde Radisa javljaj malo kakvo je stanje u Mariboru. 

0:0

 

A glasaju Slovenci, jos ne uvozite glasace iz Bosne... ;)

Edited by radisa

1 minute ago, radisa said:

0:0

 

A glasaju Slovenci, jos ne uvozite glasace iz Bosne... ;)

Glasamo uglavnom mi, zato je Zoki gradonacelnik. :D

Ček, na Areni nema prenosa Voše? :gospode:

Loše i dosadno, ne vidim kojom magijom možemo da zabijemo. Prelaz na basket, a ovi šta urade nek urade.

Uradili isto sto i partizan, primili gol...

Kad smo pre uspeli penal i crveni.

Brat Seri, taman na poluvremenu basketa:lalab:

Edited by Nevernik

Eto neke srece...

Kakav bedak.  Kao u Amsterdamu.  Prime gol u zadnjim sekundama jer su se svi nabili u kazneni prostor i durisu loptu umesto da steknu posed.  Gol se ocekivao.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.