August 1, 20241 yr 31 minutes ago, Cash said: Pročičete ko Partizan u avgustu 2006 Cenim tvoj optimizam da prosečni slaninar zna napamet rezultate Partizana od pre dve decenije 😁, ali proguglaću.
August 1, 20241 yr 5 minutes ago, Nevernik said: Cenim tvoj optimizam da prosečni slaninar zna napamet rezultate Partizana od pre dve decenije 😁, ali proguglaću. Ako budu kolege za, skoknut ču do Ljudskog vrta.
August 8, 20241 yr Ovi ni Partizan više ne prenose, zadnje vreme došlo. Da ih sredimo/puknemo u prvom, pa da predjemo na basket.
August 8, 20241 yr prenose Partizan mada je čudno da ne prenose Maribor Vojvodina a prenose Borac iz Banja jebene luke
August 8, 20241 yr 6 minutes ago, levi said: prenose Partizan mada je čudno da ne prenose Maribor Vojvodina a prenose Borac iz Banja jebene luke To je sad vise Srbija od Novog Sada...Ionako je dobar deo glasača u NS odande...
August 8, 20241 yr 18 minutes ago, levi said: prenose Partizan mada je čudno da ne prenose Maribor Vojvodina a prenose Borac iz Banja jebene luke Mislio sam na RTS. Nas ni Arena ne prenosi, zato neki Turci na strimu sa puno energije prate svaki naš napad
August 8, 20241 yr 9 minutes ago, Cash said: Ajde Radisa javljaj malo kakvo je stanje u Mariboru. 0:0 A glasaju Slovenci, jos ne uvozite glasace iz Bosne... Edited August 8, 20241 yr by radisa
August 8, 20241 yr 1 minute ago, radisa said: 0:0 A glasaju Slovenci, jos ne uvozite glasace iz Bosne... Glasamo uglavnom mi, zato je Zoki gradonacelnik.
August 8, 20241 yr Loše i dosadno, ne vidim kojom magijom možemo da zabijemo. Prelaz na basket, a ovi šta urade nek urade.
August 8, 20241 yr Kad smo pre uspeli penal i crveni. Brat Seri, taman na poluvremenu basketa Edited August 8, 20241 yr by Nevernik
August 8, 20241 yr Kakav bedak. Kao u Amsterdamu. Prime gol u zadnjim sekundama jer su se svi nabili u kazneni prostor i durisu loptu umesto da steknu posed. Gol se ocekivao.
Create an account or sign in to comment