August 1, 20241 yr prenos voša - ajaks : https://sporttuna.online/yb_3 Srećno Vojvodina! Edited August 1, 20241 yr by Kreator
August 1, 20241 yr Realno, nećemo dati gol do decembra. Još su dušmani povredili jedinu osobu koja to ponekad uradi.
August 1, 20241 yr 5 minutes ago, Nevernik said: Realno, nećemo dati gol do decembra. Još su dušmani povredili jedinu osobu koja to ponekad uradi. Bilo je dve dobre kontre na kraju poluvremena, šteta što Ivanović ono nije zabio. Dobro se branite, nije Ajaks toliki bauk. Uz malo sreće i dobro iskorištenu kontru možda stignete do produžetka.
August 1, 20241 yr ajay demonstrira našim batađoristima kako se čuva povoljan rezultat, da je napad najbolja odbrana...
August 1, 20241 yr Čiča miča gotova je priča. Znači za 7 dana nas čeka 1 spektakel u Ljudskom vrtu. Edited August 1, 20241 yr by Cash
August 1, 20241 yr Nadao sam se da bar Vojvodina odigra nereseno. Ipak, bili su slabiji od Ajaksa. Uostalom, najbolji igraci ponikli u Vojvodini igraju u Zvezdi (Ivanic, Katai, Jovanovic, itd.), dok Zvezdina druga kategorija nosi igru u Vojvodini (Petrovic, Radulovic, Vukanovic, Nikolic, Savicevic). Mozda Vojvodina uradi nesto protiv Maribora, ali to je vise zelja nego objektivna mogucnost.
August 1, 20241 yr 1 minute ago, Dimitrije said: Nadao sam se da bar Vojvodina odigra nereseno. Ipak, bili su slabiji od Ajaksa. Uostalom, najbolji igraci ponikli u Vojvodini igraju u Zvezdi (Ivanic, Katai, Jovanovic, itd.), dok Zvezdina druga kategorija nosi igru u Vojvodini (Petrovic, Radulovic, Vukanovic, Nikolic, Savicevic). Mozda Vojvodina uradi nesto protiv Maribora, ali to je vise zelja nego objektivna mogucnost. Zašto Vojvodina ne bi imala šanse protiv Maribora. Slovenački klubovi su gori od nas.
August 1, 20241 yr 1 minute ago, Cash said: Zašto Vojvodina ne bi imala šanse protiv Maribora. Slovenački klubovi su gori od nas. Ne bih se bas kladio..
August 1, 20241 yr 3 minutes ago, Cash said: Zašto Vojvodina ne bi imala šanse protiv Maribora. Slovenački klubovi su gori od nas. Ja bih rekao da su nasi klubovi medju slabijima u regionu. Uostalom, pogledajte rezultate u Evropi prosle i ove sezone.
August 1, 20241 yr Just now, Dimitrije said: Ja bih rekao da su nasi klubovi medju slabijima u regionu. Uostalom, pogledajte rezultate u Evropi prosle i ove sezone. A kakvi su Slovenački rezultati?
August 1, 20241 yr Realno, celu utakmicu sam imao osećaj da nema šanse da ga zabijemo. Dve akcije po meču nisu dovoljne za Ajax. Šteta za standardni raspad u zadnjim minutima, ali dobro, Maribor je bliži našem nivou. Ispod ili iznad, videćemo.
August 1, 20241 yr 1 minute ago, Nevernik said: Realno, celu utakmicu sam imao osećaj da nema šanse da ga zabijemo. Dve akcije po meču nisu dovoljne za Ajax. Šteta za standardni raspad u zadnjim minutima, ali dobro, Maribor je bliži našem nivou. Ispod ili iznad, videćemo. Pročičete ko Partizan u avgustu 2006
Create an account or sign in to comment