Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2014


Time Crisis

Recommended Posts

Andy je u fazonu "kome sam tačno i šta zgrešio da moram sad da igram..."

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Max Morlock
Link to comment
  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    51

  • 189-

    51

  • mlatko

    40

  • freakns

    30

Top Posters In This Topic

Andy izgleda i igra ko da je zalutao među top 10 tenisere. Ja sam očekivala bar prvi set da se igra na neki neizvesniji rezultat, a ovo ispade samo lakši meč za Nadala.

Link to comment

brejk lopte 4od4 :D

 

5od5 :isuse:

 

covek ladno nije uspeo da odbrani ni jednu brejk loptu..

6 od 6 na kraju... Murray 0 od 0...

 

OK, u nedelju ono sto smo cekali od pocetka turnira... i NJoletova igra je bila kao da samo to ceka. videcemo. realno ocekujem 5 setova

Link to comment

 

 

Verdict from several people in the press conference with me was that Djokovic sounds sick. Has two full days to recover, though
Link to comment

evo nekoliko interesantnih statsa...

 

najvece rivalstvo u istoriji tenisa. Nadal i Djokovic igraju svoj 42. mec. Nadal vodi 22-19, ali od 2011. naovamo Djokovic vodi 12-6, u finalima vodi 12-9(12-4 od 2011) i u seriji je od 4 pobede. Nadal na sljaci vodi 13-4, ali od 2011. naovamo rezultat na sljaci je 4-4. na GS Nadal vodi 7-3, however, od 2011. rezultat je 3-3, ali Nadal je u seriji od 3 pobede. na RG u karijeri Nadal je neverovatnih 65-1, Djokovic je 42-4 protiv svih not named Nadal i 0-5 protiv Nadala.

 

vec rekoh da ocekujem 5 setova, i cini mi se da je Nadal makar blagi favorit(60-40 recimo), ako ne zbog prethodnih rezultata onda zbog poslednjih 5 setova koje je odigrao(poslednja dva protiv Ferrera i mec protiv Murraya)

Link to comment

Divim se svakome ko može da izdrži ovo urlikanje, uzdisanje i vrištanje. I beskrajno čekanje da Šarapova servira. Da sam ja sa druge strane, prešla bih preko mreže  i išamarala bih je.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...