Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2014


Time Crisis

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    51

  • 189-

    51

  • mlatko

    40

  • freakns

    30

Top Posters In This Topic

Izdao si SrBstvo, Glase!

 

 

 

 

 

Prestao sam da se kladim i od nove godine na ovamo igram po 100=200din ali ovo mi je delovalo bas kao poklon i morao sam...

 

20140607232427.jpg

 

 

 

Pogrešno si me razumeo... Jedini zaključak koji može da se zaključi je da bih ja platio 50 jevreja da Đovak osvoji RG, kapiš... 

 

Ne kontam optimizam toliki, keve mi, sve mi se više čini da će ga ovaj umlati, ali videćemo... 

Link to comment

Pogrešno si me razumeo... Jedini zaključak koji može da se zaključi je da bih ja platio 50 jevreja da Đovak osvoji RG, kapiš... 

 

Ne kontam optimizam toliki, keve mi, sve mi se više čini da će ga ovaj umlati, ali videćemo... 

 

 

Razumeo sam ja tebe vrlo dobro ali si sisa  :P  Inace, vise se ne kladim osim na jako sitno a ovo mogu sebi da dozvolim kad je tako neki bitniji mec, i naravno da cu igrati navijacki i patriotski :D

Link to comment

Razumeo sam ja tebe vrlo dobro ali si sisa  :P  Inace, vise se ne kladim osim na jako sitno a ovo mogu sebi da dozvolim kad je tako neki bitniji mec, i naravno da cu igrati navijacki i patriotski :D

pa ti si ja! :o

Link to comment

ode pešak na C3... u 5 poteza ga je već odrao. izgleda da se u monaku slabo igra šah.

 

Mene ovde najviše zanima smisao Đokovićevog topa na g1 :D

Link to comment

bojim se da ako izgubi danas u Wimbi će doći sa pola snage, a da će izgubiti verujem. nemam mesta za razočarenje, ali se nadam da će Novak odigrati 3 seta kako ume. osim ako ga ne spreči nešto, ruka, vreme ili glava

Link to comment

Ako Novaku bude radio backhand kako treba, Novak u cetiri. U suprotnom Rafa. Ovo je finale koje je obojici veoma bitno, odavno vise nema nikakvih taktickih tajni i obojica ce gotovo je sigurno igrati maksimalno ono sto krasi njihovu igru. Razlika je samo u toj Novakovoj mogucnosti da backhand-om radi redirecting kako mu se cefne i stalno drzi Rafu u dilemi gde ce mu sledeca loptica doci i, sto je strasno bitno, na sredini terena odakle mu je teze da izvlaci svoje uglove. Kad je stabilan taj BH u Rafole kombinaciji vrsi funkciju koju u Fedal kombinaciji ima dijagonala Rafin forhand - Fedov backhand, u pitanju je game changer jer za njega nema odgovora.

 

Vreme je za Novaka. Da danas uzme ovo i Sinsinati tamo na jesen i moze da se posveti uzivanju sa sincicem kao covek koji je sve bitno u tenisu osvojio..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...