Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

pravda za turčina!

 

moj sin kaže da sponza izgleda kao tipičan vozač ml mercedesa/bmw karavana koje viđamo na autoputu tokom sezone i kakvi odmaraju u hotelu bosfor kod aleksinca, ili na travnjaku zapuštenog motela nais

Link to comment

ta Sarina emisija je vise kolazno-turistickog tipa nego kuvarska..vodaju je po radnjama,umetnickim ateljeima,pijacama i ekskluzivnim restoranima po Stambolu i zanimljive stvari joj pokazuju a najbolje kada je snimaju kako jede u nekom haj ho skupom ribljem restoranu na Bosforu i ona kao mmm,uuu,sto je ovo dobro...mda..

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

tuzno. nije neka uteha ali se bas najeo, napio i proputovao za nekoliko ljudskih zivota i to sa stilom. mada nestvarno mi da je covek koji je bio etalon hedonizma odlucio da sebi prekine zivot

Link to comment

Covek je u svojim emisijama na Travel Channelu uglavnom jeo djubre dok je bio trenirani kuvar. Hedonizam i Travel Channel tesko idu zajedno.

Link to comment

a ja bash imala utisak da je njemu lipo :blink:

 

mislim, bez obzira na sve. jeste u nekoliko navrata govorio u intervjujima nekim kako mu je manje vise za skoro sve upadala kashichica u med, da je susutinski imao srece, ili tako neshto. ali i da je strepeo od dana kada bi to sve moglo i da prestane :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...