Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

bokte.sad sam shvatila. sutra ce da bude n-ta godisnjica mog prvog odlaska na akademiju.mislim, superkul je sto ce biti obelezena koncertom, ali n je mnogo veliki broj, kuku.

Link to comment
bokte.sad sam shvatila. sutra ce da bude n-ta godisnjica mog prvog odlaska na akademiju.mislim, superkul je sto ce biti obelezena koncertom, ali n je mnogo veliki broj, kuku.
jel ovo obaranje za spisak ;)pazi, mozes da vidis sa kolegom alamom da ti budes jedno od tih + 2 sa prophetom. on (kolega) ionako mora da dirinci. Edited by bad music for bad people
Link to comment
jel ovo obaranje za spisak ;)pazi, mozes da vidis sa kolegom alamom da ti budes jedno od tih + 2 sa prophetom. on (kolega) ionako mora da dirinci.
kad ja budem negde usla na spisak, bice to crveno slovo u kalendaru, znas i sam. mada ovaj drugi deo recenice, ja + prophet, mmmmm.nego, gledam datum na karti, a pored mi stoje neka dokumenta iz n-godine, pa tako dosla asocijacija.
secam se Lube pankerke s falsifikovanim pecatom Akademije u zimu 80-te, zicala za pivo i pljuge.
e jebiga, bas. nisam jos pila pivo i pusila cigare u to doba. jogurt i virsle, mozda :-D
Link to comment
kad ja budem negde usla na spisak, bice to crveno slovo u kalendaru, znas i sam. mada ovaj drugi deo recenice, ja + prophet, mmmmm.nego, gledam datum na karti, a pored mi stoje neka dokumenta iz n-godine, pa tako dosla asocijacija.
hej, a da vidis kad/ako dodjes sutra kako ce bend da nadjaca sve te brbljivce koji te (oduvek) zivciraju po koncertima. lek za takve tipove jesu odvrnuta pojacala i zgazene pedale. ovi ima promuknu u 30 sek, a luba ce im se zlobno osmehne kao kuce dragoljupce.
Link to comment

Da se zapljunem najprvi, kad mi se već ne da spavat:Jebačina! (pardon my French)Po slobodnoj proceni skoro dva sata kidanja. U odnosu na prošli put, uslovno rečeno "minusi" nadaleko čuvena akustika rupe i odsustvo Sleepy Vampire iz liste, ali zato jaki plusovi kantri set i jebačka (that French again) izvedba Thin Lizzyjeve Cowboy Song. što no reknu, ZA SVE PARE!

Link to comment

Pu ja!Yeah, vokal se nije čuo osim u splačinastim kantri pesmama, ko ga jebe. Odsvirao je kokainski bluz :Hail: ajme kako mi je niz usta krenula prva strofa, ostatak pesme sam zaboravio... u stvari nisam nikad ni znao napamet. što se rokenrol dela svirke tiče rekoh sebi Ajme (sic!), koliko je ovaj bend dobar! Zaprepašćujuće je da je na ovoj svirci bilo par stotina ljudi, a smrdljivi White Stripes su svirali pred punim Petrovaradinom, onomad. Ako uzmemo u obzir da je bar trijes (ppprema mojoj raskalašnoj ppproceni) forumaša bilo tamo, čovek se oseti nekako moćno, kao deo 1 elite, što mi vaistinu jesmo.Buck Naked zadovoljava oralno bolje od kurvi iz Picinog parka. Nažalost ne guta, već pljuje. Batticoure je bolja riba uživo nego na papiru. Upozno i Hustlera, mojoa i još nekog forumaša iz Novog Sada, no nisam bio u stanju da popamtim koji je koji jer mi svi Vojvođani izgledaju isto. Pored toga, imao sam čast da se rukujem i sa nekim drugim viđenijim forumašima čije indentitete neću spomenuti.

Link to comment

Pozdrav sinoćnoj ekipi, super veče bilo! :) što s' svirke tiče, jako sam zadovoljna i hepi što sam prisustvovala supersuckers rokenro' spektaklu. e sad, jes da sam očekivala veći pakao od svirke :D , 'vako s tim kantrijem potpuno druga strana medalje, al nije mi smetalo, za razliku od mojih novosadista koje je to malo smorilo. možda da su ipak malo skratili taj deo, bila bi čista petica, vako 5-!! anaway, edi i ekipa su mamili osmehe, vriske, grejali srca, ubrzavali puls...cha-cha !! :D ...malo mi žao što nisu odsvirali sleepy vampire, al zato je kraj svirke bio baš kako treba - born with a tail!! uz sve pohvale organizatorima, ipak primedbica što je cert počeo oko 23h, pošto su ondak novosadisti, a mož biti i neki drugi nebegešari, kasnije stigli svojim kućama, a ipak je danas radni dan...takođe da dodam, lepo je bilo gledati sve te oživljene avatare i kako je bak nejkid fino zaključio, topokazuje da mi ipak imamo neki život. :D empejac, pravi nam nove majce!!

Link to comment

krivo mi što nisam bio sinoć, imo sam prvu probu s novim bendom pa nisam hteo to da izbegnem, pogotovo kad znam da ćemo biti nešto kao srpski Supersakersi ali toksičniji. nadam se da je neko usnimio deo certa pa će da pripusti na ytube.

Link to comment
Lik pored mene je snimio ceo koncert hendikemom, al' nije mi palo napamet da iscimam čoveka za kontakt. :twak:
ako je to 1 visoki, sa cvikerima i nesto duzom kosicom, onda je to moj drugar, pa mogu da navatam. zapravo, treba da se nadjemo sutra i da mi da sve sto je usnimio sinoc.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...