Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

ma lezanje na plazi u fazonu odmaranja .

Za to Hurgada ili šarm, cena/kvalitet nema bolje, nebitno dal je hotel 3,4 il 5 zvezda, samo da ima dobru svoju plažu, uzmeš AL i piješ i ždereš do mile volje, svi imaju odlične bazene, more je vrhunsko, hotel ti može biti i u tri lepe od mesta jer nema potrebe da iz njega izlaziš, tamo si za 4 sata pa šta bi više, al najvažnije je da hotel ima dobru plažu, i važno je da znaš da se jednosobne sobe dodatno naplaćuju.

Link to comment

deluje kao pakao. jos ako pustaju nemacke slagere, to je to.

Veruj mi da ne znam kako izdržavam svu tu muku. Sreća pa većina gostiju dolazi iz Francuske tako da nema nikakvih šansi za nemačke šlagere.

Link to comment

Znaci imamo jednosobne sobe to znam sta su al me interesuju kako izgledaju dvosobne sobe?

Tako ispadne kad kucaš razjeban na kraju radnog dana, jednokrevetna soba sam mislio

Link to comment

Za to Hurgada ili šarm, cena/kvalitet nema bolje, nebitno dal je hotel 3,4 il 5 zvezda, samo da ima dobru svoju plažu, uzmeš AL i piješ i ždereš do mile volje, svi imaju odlične bazene, more je vrhunsko, hotel ti može biti i u tri lepe od mesta jer nema potrebe da iz njega izlaziš, tamo si za 4 sata pa šta bi više, al najvažnije je da hotel ima dobru plažu, i važno je da znaš da se jednosobne sobe dodatno naplaćuju.

e to, to, fala!

Link to comment

je li koristio možda neko ovo: http://www.ec-air.eu/en/

 

prebacujem se za desetak dana od splita do hvara, pa da vidim šta me očekuje...

Na exyuaviation blogu ga dosta hvale a po svim vestima o njima dalo bi se zaključiti da su dobro startovali i da dobro rade. Mislim da je nemačka firma u pitanju i da nema improvizacije i APP pristupa kao kod većine drugih startup avio prevoznika u exyu regionu.

Link to comment

Pisao sam na egipatskom topiku o Siwi. Sjajna avantura koju ću zauvek pamtiti. Uglavnom, sve preko agencije. Ide se land cruiserom iz Kaira. Prvo muzej El Alamein, pa Marsa Matrouh pa Siwa. U istom vozilu se vozite preko dina. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...