Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

Greska je pre svega onoga ko je pozvao akciju. Imas zver od RB i QB koji isto moze da istrci (obojica sposobni da izvedu neki salto mortale) i dovoljno vremena da ako prvi pokusaj ne uspe, zaustavis vreme i napravis kratki huddle za poslednju akciju.

Pitam se kako bi izgledao poslednji down da su treci down isli na trcanje a vreme nastavilo da tece. Ne znam, mozda mi izmice nesto u celoj prici, ali nema logike da se pozove pas u takvoj situaciji.

Posto su imali jedan TO , imali su sigurna dva napada trcanjem za taj jedan jard ... a verovatno i cela tri , posto je bilo 24 sekunde na raspolaganju... Po meni apsolutna win-win situacija !

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

naravno

 

https://vine.co/v/Ot0YgKWZHme

 

 

šta pričaš, sem tebe to niko nije pomenuo, Sijetl je imao 7 kazni, od toga su dvije bile u posljednjih 20 sekundi (encroachment i ona tuča), NE 5 kazni. 

 

jedan opi receivera new englanda, jedan dpi na valjda locketteu a bogami i onaj unnecessary roughness thomasu valjda sto je sudjeno je bilo sumnjivo. na kraju o ovome niko nece pricati ali su dodatno pomogli patsima da daju dva td u poslednjoj cetvrtini.

Link to comment

OL Sijetla je cijelu noć radila sranja, ja sam brat bratu vidio dva holdinga, ljudi hvataju za glavu i za vrat, nebitno, ništa što bi uticalo na ishod utakmice, kao ni ovo što je navedeno. Konačno sudije pustile malo da se igra, izgleda su nas razmazili suđenjem do sada. Sijetl je imao utakmicu na tacni, iako su se promuvali kroz prvo poluvrijeme. Niko im nije kriv do sami sebi. Sve se svelo na samo jednu akciju, i Sijetl je ispao donji. 9/10 puta bi bio drugačiji ishod da ih puste da ponove situaciju. 

Došlo im glave ono što ih je pronijelo u SB protiv GB-a.

Link to comment

Kako je stradao GB pre 2 nedelje isto je sad prosao Seattle. Jajarenje i curenje vremena bez ikakve ambicije u zadnjih par napada dok su imali prednost. Cisto uzivanje gledati kako tonu.Pun mi je racq i njih i njihovog 12. coveka. Posebno mi je uzivanje bilo gledati onu skamenjenu facu Shermana kod INT. 

Link to comment

OL Sijetla je cijelu noć radila sranja, ja sam brat bratu vidio dva holdinga, ljudi hvataju za glavu i za vrat, nebitno, ništa što bi uticalo na ishod utakmice, kao ni ovo što je navedeno. Konačno sudije pustile malo da se igra, izgleda su nas razmazili suđenjem do sada. Sijetl je imao utakmicu na tacni, iako su se promuvali kroz prvo poluvrijeme. Niko im nije kriv do sami sebi. Sve se svelo na samo jednu akciju, i Sijetl je ispao donji. 9/10 puta bi bio drugačiji ishod da ih puste da ponove situaciju. 

Došlo im glave ono što ih je pronijelo u SB protiv GB-a.

da li si primetio i neki holding OL New Englanda ili je samo OL Seattlea radila penalties?

Link to comment

da li si primetio i neki holding OL New Englanda ili je samo OL Seattlea radila penalties?

Nisam brojao sve, ali ova hvatanja za vrat, kacige i glavu su izgledali opasno po život pa su mi zato upali u oči. Kao i onaj Kemov helmet-to-helmet. Mislim, pričati o tome da su sudije navlačile je baš nategnuto. 

Link to comment

Da je neko drugi verovatno bi bilo. Ovako jbg ipak im je u 5 godina doneo titulu, dva puta ih uveo u SB a cetri puta u plej of.

Edited by *edited by mod
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ode LeSean McCoy u bilse, za nekog Kiko Alonsa, ostace Cipu samo Riley Cooper od napada koji je nasledio od Andy Reida, posto  Maclin je FA.

 

 

ps. mada jos nije finalno, a i McCoyu se ne ide u bafalo :D

Edited by Prlapan
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...