Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

Ali kakva reakcija Batlera, dečko je otkinuo play, pročitao ga i execution 10/10 fantastično

 

mislim da je Edelman iz Kalifornije. eksplodirao je mislim u onoj sezoni kada su im se svi živi povredili, ne mogu da se orijentišem baš dobro u nfl vremenu,dal je to bilo prošle ili pretprošle sezone

U onoj sezoni kada je otišao Welker i Edelman postao Welker. S tom razlikom da actually hvata pasove u SB.

Link to comment

ako neko nadje link za konferenciju za stampu neka okaci

 

http://www.stream2watch.me/live-tv/us/espn-live-stream

 

biće ovde na espn-u sigurno

 

kaže kerol za nbc inače da je njegova krivica, preuzima odgovornost, naravno, mogli smo da trčimo ali mislio sam da ćemo imati više šansi, mi smo imali 3 risivera oni su poslali goal line odbranu, hteo sam ovako da probam, ali dečko je napravio strašan play da uđe u tu rutu i to je to..

 

goranz, to je prošla sezona, jel tako?

Edited by theanswer
Link to comment

Jbt, igra se goal line stand, imaš beast mode rb-a, adrenalin, muda svima na travi, svi očekuju da se igra na mišiće i ti pozoveš neku vajnu finesu, slant pass u samu goal line gomilu. Sto nie igrao neki fade away ako je hteo da iznenadi pasom?

Link to comment

http://www.stream2watch.me/live-tv/us/espn-live-stream

 

biće ovde na espn-u sigurno

 

kaže kerol za nbc inače da je njegova krivica, preuzima odgovornost, naravno, mogli smo da trčimo ali mislio sam da ćemo imati više šansi, mi smo imali 3 risivera oni su poslali goal line odbranu, hteo sam ovako da probam, ali dečko je napravio strašan play da uđe u tu rutu i to je to..

 

goranz, to je prošla sezona, jel tako?

Jeste, tu je zapravo Amendola bio doveden da bude novi Velker, ali su ga mučile povrede pa je bivši QB postao glavni hvatač.

Link to comment

ja i dalje smatram da su sudije pogurale nep kao i nebrojeno puta do sada.

naravno

 

https://vine.co/v/Ot0YgKWZHme

 

 

šta pričaš, sem tebe to niko nije pomenuo, Sijetl je imao 7 kazni, od toga su dvije bile u posljednjih 20 sekundi (encroachment i ona tuča), NE 5 kazni. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Ono saplitanje koje nije sudjeno za DPI i nedosudjeni Intentional Grounding su boga mi 2 vrlo bitne odluke. Ali dobro najvise je Seattle kriv, samoubili su se na kraju. Imaju onakvog FB i Lynch-a koji milsim da nije imao negativan play na tekmi, mozda jedan no gain i ne ici. Takodje naveo bih jos jedan vrlo bitan play tamo negde pri kraju trece na 10 razlike, gde je Kearse imao drop i gde je Wilson lagano mogao da istrci 2y za prvi down.

Link to comment

Što je najgore, iz te blizine imao je čistu situaciju za dodavanje, ali je prejako bacio loptu.

nije prejako, na slant se mora jako baciti lopta, vec je promasio... lopta je treala ici jedno 30cm desno, da pogodi WR u grudi... cak nije bila ni pogresna ruta, jer Lockette nije stao i cekao loptu, bio je u motionu. jednostavno je Wilson promasio... i fuckung Malcom Butler napravio play. who the fuck is Malcom Butler?!?!?!

 

i uz sve to, nije ni najmanje Wilsonova greska, pa sve da je zmureci ubacio loptu pravo u ruke safetyja gde nikog od njegovi igraca nije bilo... 2nd and 1, 20sec, imas timeout i verovatno najbolje trcanje u ligi kada su ovakve situacije u pitanju. trebas biti zesce retardiran pa pozvati pas. posle prespavanih par sati meni i dalje nije jasno da su oni zapravo bacili pas...

Link to comment

Nešto je pričao nakon utakmice Kerol u fazonu "bio je drugi daun, vidjeli smo njihovu goal line odbranu, i ako bi bio nekompletan pas, staje sat, imali bismo treći i četvrti daun da postavimo trčanje, imali smo samo jedan TO itd itd". Ima bulju da mu cijepaju do septembra.

Link to comment

Greska je pre svega onoga ko je pozvao akciju. Imas zver od RB i QB koji isto moze da istrci (obojica sposobni da izvedu neki salto mortale) i dovoljno vremena da ako prvi pokusaj ne uspe, zaustavis vreme i napravis kratki huddle za poslednju akciju.

Pitam se kako bi izgledao poslednji down da su treci down isli na trcanje a vreme nastavilo da tece. Ne znam, mozda mi izmice nesto u celoj prici, ali nema logike da se pozove pas u takvoj situaciji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...