Jump to content
IGNORED

Tesla u raljama politike


Takeshi

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fonTelefon

    51

  • Indy

    45

  • Аврам Гојић

    37

  • Caligula

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

a u drugoj fazi teslagrad i andricgrad da se spoje brzim maglev vozom jer oni koji rade u njemu moraju da idu u pozoriste i bioskop.

 

izgleda da je rec 'tesla' okidac za neke ljude.

Edited by Takeshi
Link to comment

Malopre sam u Maksiju uvaljao prvu novčanicu od 100 dinara na kojoj sam diskretno dopisao "Ostavite Teslu na miru". Prodavačica je videla da je nešto dopisano i nije imala problem da uzme takvu novčanicu. Tako da ću se malo raspisati. Jebiga, znam da zvuči kretenski viralno i kao kampanja dosledna Istoka Pavlovića. Ali makar ovoliko mogu da uradim da poruka ode do što više ljudi jer ludilo postaje sve ozbiljnije.

meni ovo ok. to već postoji negde ili si sam smislio?

Link to comment

meni ovo ok. to već postoji negde ili si sam smislio?

Mislim da je jedan moj poznanik pomenuo ovu ideju na FB. 

 

edit: ladno sam napisao dosledna umesto dostojna. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Mislim da je jedan moj poznanik pomenuo ovu ideju na FB. 

 

 

 

Ko god da je smislio, dobro je mislio. I ja ću švrljkati, kad budem imala na čemu.  :(

Link to comment

Btw kroz ovu priču se provlači i prilično zatucani odnos dela javnosti, i ne samo SPC, prema kremaciji (što nema veze samo sa Teslom).

 

Link to comment

Btw kroz ovu priču se provlači i prilično zatucani odnos dela javnosti, i ne samo SPC, prema kremaciji (što nema veze samo sa Teslom).

 

 

No it is illegal in California. This is Hollywood. Plain stupid sorry.

Link to comment

Dobro, nije tebi za zameriti, ti imaš očiti izliv kusturicizma u mozak.

 

Procitaj malo zakone Kalifornije zabranjeno je prosipati pepeo pokojnika u more doduse ovde su se zasuli sa njim. 

 

 

p.s. i ne postoji ni u jednoj saveznoj drzavi zakon koji kaze da ne smes ostavljati decu same kuci. 

Link to comment

Lighten up čoveče, dovoljno si valjda razuman da uvidiš da je sekvenca iz Big Lebowskog šala. Kako smarate sa tom ozbiljnošću, do 100 qraca.

Link to comment

samo sam ti napisao da si pogresio. i u usa pre dvadeset trideset godina manje od pet posto se spaljivalo. pocetkom kraja zivota bumera i dela big generation brojka raste na 40% i pola njih sad prosipaju pepeo gde stignu. nelegalno najcesce. KOSTA.

Link to comment

Zajebavajte se vi, ali slow vam lepo demonstrira ono što sam opisao pre par stranica - u ime hrišćanske ljubavi oduzeti mrskim komunistima pravo da sahranjuju posmrtne ostatke svojih članova porodice na način na koji žele i oteti im posmrtne ostatke kako bi pospešili prodaju crkvenih artefekata u okolini izvesnog Hrama. Usput proglasiti plaćenog kraljeubicu i organizatora masovnog pokolja sirotom žrtvom kojoj je neko eto tako oduzeo vilu zato što je uspešan™, i eto dodatnih benefita.

 

Inače, to što članovi Tesline porodice ovih dana urlaju iz komunističke Amerike da se urna njihovog pretka ostavi na miru i da se sa njom učinilo kako je najbolje, to je nebitno. Crkva uvek treba imati poslednju reč. Šta je volja porodice naspram sporazuma Malog (organa), Mihajlovićeve (ministarke) i Gavrilovića (patrijarha), kad je ovo potonje zapravo sveto trojstvo. Slow-ovo.

 

Filipenko, što se sekiraš, evo ja ću da ti izboksujem ausvajs kod crkvenih vlasti kojim se dozvoljava tvoja javna kremacija. Možemo  da te naložimo sa par kubika bukovine na Trgu Neslobode, to bi bio vrhunski performans u ova dosadna vremena. Mogu da zamislim kakav bi to publicitet bio, nije mala stvar kada spaljujemo Filipenka.

 

809ce6d9ff5250379c6c1357701739fb.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...