Jump to content
IGNORED

Tesla u raljama politike


Takeshi

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fonTelefon

    51

  • Indy

    45

  • Аврам Гојић

    37

  • Caligula

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

O tome zašto je prikladno da svetlovidac Tesla počiva u našem najvećem hramu http://standard.rs/index.php/politika/28552-2014-03-03-10-24-16  @_sevastokrator_

 

 

 

http://standard.rs/index.php/politika/28552-2014-03-03-10-24-16

 

Како је често говорио Теслин пријатељ и имењак владика Николај Велимировић: „Уби нас незнање!“

 

Link to comment

ti to o poslastičaru, ex-ministru?

direktoru muzeja nikola tesla. Poslasticar je pozorisni reditelj.

Edited by fonTelefon
Link to comment

@pejsi: ... koja budaletina

 

 

 Очекујем да следећа иницијатива носи назив „Вратимо Вука и Доситеја“ и да се посмртни остаци Вука Караџића и Доситеја Обрадовића изваде из порте Саборне цркве и пренесу у њихов музеј. 

 

:isuse: kakvo neinteligentno obrtanje teza

Edited by CowBoy
Link to comment

jeb'o sam mater bilo kom sns eksponatu sa stočnog sajma za samu pomisao drndanja i svojatanja nt, i zemnih i naučnih "ostataka"

 

pardon, došlo mi

Link to comment

jeb'o sam mater bilo kom sns eksponatu sa stočnog sajma za samu pomisao drndanja i svojatanja nt, i zemnih i naučnih "ostataka"

 

 

to je to. 

Link to comment

direktoru muzeja nikola tesla. Poslasticar je pozorisni reditelj.

poslastičar je 1 nebitan lik. ja sam zaista mislio da misliš na njega.

Link to comment

nalozili su onu vecinu stanovnika srbije sa manjinom zuba u vilici da zaborave kosovo, da im u glavi svetle zute zvezdice na plavoj coji, a onda pokusaju sa srbocetnickom bombom iz pecine. postace im sledbenici dvojne licnosti. ovom prilikom pozivam i sve gradjane da obavezno placaju doplatne(wtf!!!??!?!?!??!!!?!!) postanske marke za hram svetog save.

Link to comment

Tesla nije bio kojekakav inzenjer, on je bio inzenjerski genije. I te kako je zasluzio to sto je jedinica magnetne induktivnosti ponela njegovo ime. To sto sad svako voli za sebe da kaze da je naucnik, je za neku drugu pricu.

Možeš to da ponavljaš dok ne poplaviš u licu, ne ide nekima u glavu da je inženjer-izumitelj, pogotovo tog kalibra, kud i kamo ređa pojava od naučnika (što je danas svako ko to hoće da bude).

Edited by Indy
Link to comment

jeb'o sam mater bilo kom sns eksponatu sa stočnog sajma za samu pomisao drndanja i svojatanja nt, i zemnih i naučnih "ostataka"

 

pardon, došlo mi

I neka je, tako mu i dođe.

Link to comment

Ta rasprava na temu da lli je Tesla inženjer ili naučnik je ko rapsrava da li je Rudolf van Veen kuvar ili poslastičar.

 

 

Covek nije bio fizicar i bio je sasvim solidan u svojoj glavi opet natruhe iz popularnih medija. Ne, njegov rad nije bio po naucnon metodu. Ko zna da li bi toliko uradio da je bio po naucnom metodu. 

 

 

Gospode bože isuse hriste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...