Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

 

jbga, ako i ne bude, imam podkasta za tri godine :D

Posle toga možeš da puštaš njihove emisije unazad, možda otkriješ neke skrivene poruke ...

Link to comment

Meni bili jedina svetla tacka kada moram ujutru da ustanem. Nadam se da ce se vratiti. Ako ne, ne gine i meni 3 godine podkasta

al da gadjash datum, zbog dogodilo se na danashnji dan ^_^

Link to comment

od čoveka koji ih je video 'poslovno' prošle nedelje, negde u doba dešavanja a i nešto pre, kako mi reče oni su otprilike znali da za njih nema mesta u novoj jesenjoj šemi novog radija - a dodatno su im ga šuknuli što su ih isključili pre planiranog roka, pa se nisu ni odjavili kako su trebali...

Link to comment

da se vratimo na temu- jezevi kao takvi ne bi trebalo da smrde, a ako smrde onda su mozda nesto bolesni, jedu losu hranu ili, najverovatnije, uvaljaju se u ono sto izaseru. trebao bi neko da im skrene paznju na to.

Link to comment

sta nas briga :)

 

 

 

"Nisam proveravao mejl firme, pa ne znam da li su nam slali obaveštenje koje su poslali i autorima drugih emisija, ali je tačno da smo počišćeni sa B92. Trenutno smo na odmoru pa kad se vratimo, nastavljamo pregovore sa drugim radio-stanicama. Ima par zainteresovanih", napisao nam je Mlađa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...