Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

:cry:

 

jadničak.

pokušao si da ga okupaš?

ne, posto se sve desavalo u nasoj ex kuci u sutomoru, a tamo leti bas i nema vode i ostalih higijenskih uslova. mozda je, jadan, zbog toga i smrdeo.
Link to comment

Kamo srece da si ga okupao.Onda bi sve buve sa jeza presle na tebe,drugim recima bio bi pun buva i sigurno bi bio zanimljiviji,generalno :)

Edited by Haralampije
Link to comment

ne, posto se sve desavalo u nasoj ex kuci u sutomoru, a tamo leti bas i nema vode i ostalih higijenskih uslova. mozda je, jadan, zbog toga i smrdeo.

Ne smrde svi ježevi. Ko zna šta su ti tvoji pokupili bodljicama.

Čekaj sad kad pomenu Sutomore, jesi li siguran da nije bio morski? Oni znaju da se osete kad su van mora. ????

Link to comment

To sa Daretom nece valjati... drugacija je to vrsta humora. Meni je zao, ali i ja mislim da nema gde. Meni je leglo to sto su oni radili skroz... od nepotrebnih cinjenica iz istorije, preko filmova, serija, politike, tog vojvodjanskog self deprecating tipa humora, pa i muzike koja nije bila bas njihov izbor ali je bila neki kompromis sa ponavljanjima do besvesti ...ipak lakse je kad ti se ponavlja Blur nego Rijana. Ono sto je bilo zaista ok je cinjenica da su koliko/toliko pripremljeni ulazili u svaku emisiju... i naravno publika koju su stekli koja je cesto bila duhovitija od njih. Cinjenica da su mazeni i pazeni od strane slusalaca, sa sve bizarnostima tipa vangle sne nokli donesene u studio, govori da je ljudima znacilo da imaju tu vrstu ventila ujutru pre nego sto ih spopadne neko sranje u jebeno najsurovijem mogucem drustvu u kojem trenutno zivimo sa svim "menadzerskim" skotovima koji zive zivot brzo i ludo i za koje ce sad B92 da pravi program. 

junior ih je obozavao, ustajao sat ranije on a school day, ustajao nepotrebno kad je popodnevna smena, navijao sat da poshalje esemesa na prozivku pa da se vrati da spava, pa popodne da preshlusha podkast, bili si divni nachisto, saosecali kad je davao krv, saosecali oko geografije i ne znam ni ja chega, ni nemaju pojma koliko vriske oko budjenja su mi ushtedeli. divni mladici :D

 

da ne rachunamo kako sam sabajle izgledala kao veca budala nego shto jesam inache, na semaforima i po busevima ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Ne smrde svi ježevi. Ko zna šta su ti tvoji pokupili bodljicama.

Čekaj sad kad pomenu Sutomore, jesi li siguran da nije bio morski? Oni znaju da se osete kad su van mora.

posebno kad crknu! jednog sam doneo iz mora i stavio u kofu da tamo pliva, cak mu i posolio vodu kuhinjskom soli, ali mu se to iz nekog razloga nije dopalo kao novi dom pa je resio da u znak protesta umre. e taj je smrdeo jedno 3 puta vise od ovog kopnenog.

 

miraleme, jel si se kupao dole?

ne, samo se zapirao ispod pazuha.

 

Miraleme, pazi kako odgovaras na ovo pitanje, dvosmisleno je!

prekasno :(

Link to comment

Evo još jedan vic o lalama:

 

Radile dve lale jutarnji program na jednom gradskom radiju nešto jače od godinu dana ...

 

Kad je došlo vreme letnjih ferija, direktor radija im predloži da uzmu odmor. Jedan lala upita, onako naivno i prostodušno, kada se vraćaju na posao, na šta mu direktor odgovori:

 

"Javićemo vam ..."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...